Donny Montell pristato dainą, kurios sėkme „Eurovizijoje“ yra įsitikinęs

Donny Montell Lietuvai dovanoja dar vieną hitą. Ketvirtadienio rytą dainininkas pristatė kūrinį „„Screw Me Up“ su kuriuo, kaip praneša, lips ant „Eurovizijos“ atrankos scenos.

14

„Pristatysiu dainą, kurios sėkme „Eurovizijoje“ esu daugiau nei įsitikinęs“, – sako Donny Montell. Praėjusiais metais didžiojoje „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavęs atlikėjas tapo tautos numylėtiniu, o kai pelnė garbingą 9 vietą, daugelis kalbėjo, kad jį reikėtų siųsti į „Euroviziją“ tol, kol laimės.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donato Montvydo muzikos klipo akimirkos

„Kol 2016 metais pristatinėjau dainą po dainos, kurios jau buvo įrašytos ir išleistos albume #BLCK, lygiagrečiai dirbau prie to, ką pristatysiu šį trečiadienį Lietuvoje, o 20 dieną Skandinavijos šalyse. Kitas įvaizdis, naujas skambesys, ir tai tiesiogiai susiję su tuo, kad pasirašiau sutartis su „Stockhouse“ ir „Warner Music Sweden“, – atskleidžia Donny Montell.

Atlikėjas sako, kad daugybė žmonių nuolat klausinėja, ar jis dar pasirodys „Eurovizijoje“: „Aš tikrai dalyvausiu, nes mes galime laimėti. Šiame konkurse Lietuvai atstovavau du kartus, žinau kaip panaudoti šią patirtį trečią sykį.“

Naujausias kūrinys jau sausio 27 dieną nuskambės ant M.A.M.A 2016 scenos. Pats atlikėjas šiais metais pretenduoja į penkias M.A.M.A nominacijas, tarp kurių – ir metų dainos kategorija, kurioje reitinguojamas didžiulio populiarumo sulaukęs jo „eurovizinis“ hitas „I‘ve Been Waiting For This Night“.


Rašyti komentarą...
x
xyz
2017-01-19 13:57:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sh....
Atsakyti
-2

S
Sandra
2017-01-19 14:06:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad kazkaip nekabina..
Atsakyti
0

P
Pritariu
2017-01-20 01:32:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų dainų dar nesu girdėjęs, bet iš to ką esu, tai išskirsčiau Greta Zazza su Like I Love You. Daina kabina jau nuo pirmų akordų ir beveik garantuota vieta Top dešimtuke, Eurovizijoje. Žinoma, reikalinga ir gerai išpildyta choreografija/vizualizacija, kad sustiprinti dainos pojūčius ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų