Donny Montell pristato dainą „Springrolls“: užuomina į būsimą albumą

Visus metus kas mėnesį po dainą iš albumo „#BLCK“ pristatinėjęs Donny Montell šiandien uždaro albumą dvyliktuoju kūriniu „Springrolls“, kurį sukūrė kartu su prodiuseriu Echoes.

50

„Įrašinėjom dainą negalvodami apie nieką. Leidome sau daryti tai, kas nepriklauso taisyklėmis tačiau atspindi mūsų skonį ir suvokimą apie muziką. „Springrolls” potencialą atspindi ne Lietuvos mados, bet pasaulio muzikos tendencijos. Muzika turi atspindėti mūsų tikslus ir gebėjimus“, – teigia Donny Montell.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas jau ruošia įspūdingą šou „M.A.M.A.“ apdovanojimams

Anot atlikėjo, „Springrolls“ pasakoja apie žmogų, kuris viską prarado: „Tai monologas, kuriame aiškiai nuskamba prisipažinimas: man neliko sumautai nieko. Paskutinis dalykas – santykiai su žmogumi, kuriems nebuvo lemta. Lieka tik kraštutinumai, kuriuos jis bando rinkti padrikus žodžius, rinkti telefono numerį, bet jį ištikusi situacija yra visiškai beviltiška.

Trys albumo „#BLCK“ dainos tapo hitais. Vienas jų – „eurovizinis“ kūrinys „I‘ve Been Waiting For This Night“ vakar buvo oficialiai paskelbtas auksiniu singlu. „Hitas – ne formulė, kuri besąlygiškai pasiteisina. Niekada negali žinoti, kas tikrai taps hitu, o kas sulauks kiek mažiau dėmesio, bet šitais rezultatais džiaugiuosi, nes jie palietė mano klausytoją, kurį vertinu labiausiai iš visų – sako atlikėjas.

REKLAMA

Šiuo metu Švedijoje naują klipą filmuojantis Donny Montell trečiadienį vykusį Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2016 nominantų penketukų paskelbimą stebėjo internete. Atlikėjo vardas nuskambėjo net penkis kartus.

Atlikėjas pretenduoja į M.A.M.A 2016 metų atlikėjo, pop grupės, koncertinės grupės apdovanojimus, taip pat geriausiųjų nominacijose varžosi jo daina „I‘ve Been Waiting For This Night“ ir albumas „#BLCK“ .


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų