Donato Montvydo provokacijos: be drabužių ir su kita moterimi

„Jau šį trečiadienį, sausio 18 dieną pristatysiu dainą, kurios sėkme „Eurovizijoje“ esu daugiau nei įsitikinęs“, – sako Donny Montell. Praėjusiais metais didžiojoje „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavęs atlikėjas tapo tautos numylėtiniu, o kai pelnė garbingą 9 vietą, daugelis kalbėjo, kad jį reikėtų siųsti į „Euroviziją“ tol, kol laimės.

14

„Kol 2016 metais pristatinėjau dainą po dainos, kurios jau buvo įrašytos ir išleistos albume #BLCK, lygiagrečiai dirbau prie to, ką pristatysiu šį trečiadienį Lietuvoje, o 20 dieną Skandinavijos šalyse. Kitas įvaizdis, naujas skambesys, ir tai tiesiogiai susiję su tuo, kad pasirašiau sutartis su „Stockhouse“ ir „Warner Music Sweden“, – atskleidžia Donny Montell.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donato Montvydo muzikos klipo akimirkos

Atlikėjas sako, kad daugybė žmonių nuolat klausinėja, ar jis dar pasirodys „Eurovizijoje“: „Aš tikrai dalyvausiu, nes mes galime laimėti. Šiame konkurse Lietuvai atstovavau du kartus, žinau kaip panaudoti šią patirtį trečią sykį.“

Kol kas paslapties spyna užrakintas naujausias kūrinys jau sausio 27 dieną nuskambės ant M.A.M.A 2016 scenos. Pats atlikėjas šiais metais pretenduoja į penkias M.A.M.A nominacijas, tarp kurių – ir metų dainos kategorija, kurioje reitinguojamas didžiulio populiarumo sulaukęs jo „eurovizinis“ hitas „I‘ve Been Waiting For This Night“.

 


Rašyti komentarą...
K
Kam idomu
2017-01-16 11:31:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Izeaelyje jis piarinasi ar su kita moterim lovoje.
Atsakyti
0

N
Nu jo
2017-01-16 13:32:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kūną reiktų papumpuot. Labai jau paaugliškai atrodo - pacukas....
Atsakyti
0

t
tai kad
2017-01-16 14:42:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neidomu. Nuoboda jis toks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų