Donatas Montvydas apie vaikystę rajone ir trečią kartą „Eurovizijoje“

„Jei lietuviai seniau gyveno nuo savaitgalio iki savaitgalio ar nuo algos iki algos, tai nuo šiol jie gyvena nuo trečiadienio iki trečiadienio, nes tada laukia „Gero vakaro šou“, – sako TV3 laidos vedėjų duetas – Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis, kviesdami šį vakarą 20.00 val. įsijungti televizorius ir laiką leisti kartu.

61

Į patogius ir labai nepatogius vedėjų klausimus atsakinės šio vakaro laidos studijos svečias – dainininkas Donatas Montvydas, savo talentą atskleis dešimtmetis būgnininkas, jau dabar talkinantis žinomoms grupėms, o kas nutiko svarbiausio praėjusią savaitę su ironijos druska ir pipirais apžvelgs Justinas.

Kas įvyko Vilniaus savivaldybėje ir vaikų darželiuose, kokių originalių šūkių politikų rinkiminėms kampanijoms prigalvojo Justinas ir ko Donaldo Trumpo klaus Mindaugas? Po antrosios laidos nesuskaičuojamo populiarumo sulaukė ne tik vedėjų dueto reklama moterims, užvaldžiusi internetą, bet ir mažųjų herojų „Rimti pokalbiai“ su Justinu. Šįkart laukia klausimai apie mokyklą.

Pozityvių ir netikėtų emocijų tiek žiūrovams salėje, tiek anapus ekranų, suteiks po pasaulį nuolat keliaujantis, jau du kartus Lietuvą „Eurovizijoje“ atstovavęs išskirtinio balso ir talento dainininkas D. Montvydas.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Gero vakaro šou“ pirmosios laidos filmavimas

„Gero vakaro šou“ vedėjai kamantinės Donatą apie vaikystę, praleistą viename sostinės rajonų. „Mane vadina Donce tik mano kiemas ir jūs“, – į klausimą apie vardo trumpinimą atsakys dainininkas.


Rašyti komentarą...
a
arturas
2016-09-14 20:27:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaidys tu montvidai,nieko tu negali.
,tik esi labai pasikeles,o s.... esi.
Atsakyti
0

P
P.Morkūnas
2016-09-15 13:36:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip jis nusibodo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų