• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjo daugiau nei mėnesiui po buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo pirmosios žmonos ir trijų jo vaikų mamos Ivanos Trump mirties. Moteris, būdama 73-ejų, mirė nukritusi nuo laiptų savo bute Manhatane.

14

Praėjo daugiau nei mėnesiui po buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo pirmosios žmonos ir trijų jo vaikų mamos Ivanos Trump mirties. Moteris, būdama 73-ejų, mirė nukritusi nuo laiptų savo bute Manhatane.

REKLAMA

Įdomu tai, kad pats D. Trumpas savo buvusią žmoną palaidojo savo Naujojo Džersio golfo aikštyne ir, pasak „Business Insider“, tai gali atnešti buvusiam JAV prezidentui didelių valstybės mokesčių lengvatų.

Pagal Naujojo Džersio valstijos mokesčių kodeksą, kapinių žemė yra atleidžiama nuo visų mokesčių ir rinkliavų. Visos kapinių įmonės taip pat atleidžiamos nuo bet kokių nekilnojamojo turto, asmeninio turto mokesčių už žemę, taip pat verslo, pardavimo, pajamų ir paveldėjimo mokesčių.

Nors ir Ivana Trump buvo pirmasis žmogus, palaidotas šiame aikštyne, pats Trumpas jau seniai čia planavo statyti kapines. Dar 2012-aisiais sklido kalbos, kad jis čia nori statyti mauzoliejų sau, tačiau jam persigalvojus liko tik planai įkurti didžiules kapines visai savo šeimai.

REKLAMA
REKLAMA

Mirus Ivanai Trump pagerbti pirmosios žmonos atvyko Donaldas Trumpas su Melania bei sūnumi Barronu. Vincento Ferrerio katalikų bažnyčioje Niujorke vyko atminimo pamaldos. Nepaisant to, kad moterys nesutarė, Melania ryžosi dalyvauti laidotuvėse.

REKLAMA

Į paskutinę kelionę palydėti verslininkę ir modelį atvyko visa Trumpų šeima, įskaitant bendrus Donaldo ir Ivanos vaikus – Donaldą jaunesnįjį, Eriką ir Ivanką.

Renginys buvo organizuotas „vakarėlio“ stiliumi, nes Ivana Trump labai mėgo renginius ir gyvenimą vadino „nesibaigiančia švente“. Visi gavo po popierinį kvietimą, kurio tituliniame puslapyje puikavosi „glamūrinė“ besišypsančios Ivanos nuotrauka su prabangia suknele ir elegantiška šukuosena.

REKLAMA
REKLAMA

Fotografų dėmesio sulaukė Melanios apranga, ji vilkėjo juodą A formos suknelę su iškirpte ir juodus odinius aukštakulnius. Melanios aprangą pagyvino garbanos, juodi akiniai ir žiedas su deimantais.

Donaldas buvo apsirengęs klasikiniu juodu kostiumu, baltais marškiniais ir juodu kaklaraiščiu.

Ivana Trump, devintojo dešimtmečio stiliaus ikona ir verslininkė, padėjusi Donaldui Trumpui sukurti imperiją, dėl kurios jis buvo pakeliui Baltųjų rūmų link, gyveno „gražų gyvenimą“, – prisiminė buvęs prezidentas, kai artimieji trečiadienį atidavė paskutinę pagarbą jai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Labai liūdna diena, bet kartu ir nuostabaus ir gražaus gyvenimo šventė“, – rašė jis savo socialinės žiniasklaidos platformoje „Truth Social“ prieš jam, buvusiai pirmajai ponia Melania Trump ir jų sūnui Barronui išvykstant į Šv. Vincento Ferrer Romos katalikų bažnyčią.

Trys Ivanos ir Donaldo Trumpo vaikai – Donaldas jaunesnysis, Ivanka ir Erikas – stovėjo kartu su savo tėvu ir šeimomis, kai aukso spalvos karstas buvo nešamas iš Manheteno Šv. Vincento Ferrerio Romos katalikų bažnyčios. Ericas Trumpas trumpam apkabino seserį per pečius, kai ji laikė už rankos vieno iš savo mažų vaikų, griebusio raudoną gėlę.

REKLAMA

Pamaldose taip pat dalyvavo buvusio prezidento ir jo antrosios žmonos Marlos Maples dukra Tiffany Trump, taip pat šeimos draugai, tarp jų Jeanine Pirro, „Fox News“ laidos „The Five“ bendravedėja ir Charlesas Kushneris, nekilnojamojo turto vystytojas. ir Ivankos Trump vyro Jaredo Kushnerio tėvas.

Tarp gedinčiųjų buvo ir mados dizaineris Dennisas Basso, ilgametis Ivanos Trump draugas.

Mišios buvo „elegantiškas, nuostabus Ivanos Trump atsisveikinimas“, – pasirodęs sakė ilgametis draugas R. Couri Hay.

REKLAMA

73-ejų moters oficiali mirties priežastis, pasak medicinos ekspertų – stuburo trauma nukritus nuo laiptų, praneša „People“. Moters mirtis nuo šiol klasifikuojama kaip nelaimingas atsitikimas. Toksikologų išvados dar nėra paskelbtos. 

„The US Sun“ teigia, kad prieš pat mirtį Ivana Trump, pirmoji Donaldo Trampo žmona, atrodė pavargusi ir savo mėgstamame Niujorko restorane užsisakė tik labai nedidelį kiekį maisto.

73 metų moteris buvo aptikta negyva savo namuose Manhetene vidurdienį. Apie mirtį pranešė 911 numeriu paskambinęs asmuo, kuris pranešė, kad yra reikalinga pagalba žmogui, kuriam sustojo širdis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buvusi kadenciją baigusio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Donaldo Trampo žmona ir trijų vyriausių jo vaikų mama Ivana Trump vakar lankėsi savo mėgstamiausiame restorane „Altesi Ristorante“, esančiame vos keli žingsniai nuo jos buto, kuris yra Upper East Side rajone.

Pasak restorano savininko Paola Alavian, Ivana Trump dažnai pasirodydavo jų italų virtuvės restorane. „Dažniausiai moteris būdavo linksma. Šį kartą užsukusi ji atrodė šiek tiek pavargusi“, – pasakojo pro ašaras kalbėdamas P. Alavian. „Kaip visada, ji manęs paklausė, kaip man sekasi – ji visada mus palaikė.

REKLAMA

Tą dieną su ja bendravome kaip ir visuomet labai įprastai. Taip pat, kaip ir bet kokia kitą dieną. Jos sveikata atrodė normali, nors ir pasirodė šiek tiek pavargusi. Apskritai, atrodė, kad viskas yra gerai.“

Restorano savininkas teigė neprisimenantis, ką užsisakė I. Trump, tačiau pridūrė, kad ji suvalgė labai nedidelį maisto kiekį, rašoma thesun.co.uk.

„Šiuo metu esu šiek tiek šokiruotas“, – sakė jis trūkinėjančiu balsu. „Neįsivaizduoju, kas galėjo nutikti. Žinojome tik tiek, kad ji turi daug veiklos. Ji buvo tiesiog puikus žmogus, tikrai labai geras žmogus. Šiuo metu mums visiems sunku priimti šią žinią, kadangi ji mums buvo visiems čia kaip mama.“

REKLAMA

Prisimena gražiausiais žodžiais

Viešumoje žinia apie Ivanos Trump mirtį pasklido ketvirtadienio popietę, kuomet „The US Sun“ naujienų portalui buvo pranešta naujiena apie čekės mirtį.

Buvęs prezidentas Donaldas Trampas vėliau taip pat patvirtino buvusios žmonos mirtį, pareikšdamas pranešimą „Truth Social“. Jis I. Trump apibūdino kaip nuostabią moterį.

„Man labai liūdna pranešti visiems ją mylėjusiems, kurių yra be galo daug, kad Ivana Trump mirė savo namuose Niujorke“, – rašė Trumpas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ji buvo nuostabi, graži moteris, kuri nugyveno puikų ir įkvepiantį gyvenimą. Jos pasididžiavimas ir džiaugsmas buvo trys vaikai – Donaldas jaunesnysis, Ivanka ir Erikas. Ji taip pat didžiavosi jais, kaip ir mes visi didžiavomės ja. Ilsėkis ramybėje, Ivana!“

Mirusios moters vaikai taip pat žiniasklaidai išplatino bendrą pareiškimą, kuriame pagerbė savo velionę motiną. „Mūsų mama buvo neįtikėtina moteris – verslo jėga, pasaulinio lygio sportininkė, švytinti gražuolė, rūpestinga mama ir draugė. <...> Ji išmokė savo vaikus kruopštumo, tvirtybės, užuojautos ir ryžto. Jos labai ilgėsis jos mama, trys vaikai bei dešimtis anūkų.“

REKLAMA

Ivana Trump

Ivana Marie Zelníčková gimė komunistinėje Čekoslovakijoje. Aštuntajame dešimtmetyje ji dirbo modeliu, o 1977-aisiais ištekėjo už D. Trumpo. Devintajame dešimtmetyje ji iškart tapo bulvarine figūra Niujorko visuomenėje.

Jų santuokos metu moteris užėmė aukščiausias pareigas „Trump Organization“ kaip interjero dizaino viceprezidentė, „Trump's Castle“ kazino kurorto generalinė direktorė bei viešbučio „Plaza“ vadovė.

Ivana ir D. Trumpas kartu susilaukė trijų vaikų – sūnų Donaldo jaunesniojo ir Eriko bei dukters Ivankos. Jų santuoka subyrėjo 1990-ųjų pradžioje, po to, kai į žiniasklaidos antraštes papuolė Donaldo Trumpo romanas su Marla Maples. Sutuoktiniai išsiskyrė po dviejų metų, tačiau Ivana nusprendė pasilikti Trumpo pavardę.

REKLAMA

Po išsiskyrimo su Donaldu Trumpu Ivana ištekėjo dar du kartus. 1995-aisiais ją vedė italų verslininkas Riccardo Mazzucchelli, su kuriuo ji išsiskyrė po dvejų metų, o 2008-aisiais ištekėjo už „žaislinio berniuko“ Rossano Rubicondi.

Italų aktorius ir modelis buvo daugiau nei 20 metų jaunesnis už Ivaną Trump. Pora susituokė po šešerių metų draugystės ir atšventė vestuves Šekspyro tema Trumpo Mar-A-Lago kurorte. Santuoka truko mažiau nei metus. Teigiama, kad R. Rubicondi netikėtai mirė praėjusių metų lapkritį nuo odos vėžio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų