DJ Mamania švenčia gimtadienį: žmona pradžiugino gana praktiška dovana

Laisvės gynėjų dieną gimtadienį švenčia garsiausios visų laikų Lietuvos hip-hop grupės „GnG Sindikatas“ didžėjus Artūras Matkevičius-DJ Mamania. Sausio 13-ąją žinomam vyrui sukako 38-eri.

22

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: DJ Mamania Laisvės gynėjų dieną švenčia gimtadienį

tv3.lt kalbintas DJ Mamania prasitarė, kad labiau nei jis pats švęsti nori septynmetė dukra. „Švenčių aš išvis vengiu, visai nėra noro. Štai dukrai šiandien tikra šventė – jau nuo ryto strikinėja, džiaugiasi, kad tėčio gimtadienis. Tai, galvoju, reikės vakare kokį torčiuką nupirkti“, – sakė svaigalų jau ilgus metus nevartojantis Artūras Matkevičius.

Sveikai gyvensenai neabejingas DJ Mamania prasitarė, kad jau keletą metų užsiima sportu. Paskutiniu metu vyras ėmė kiek intensyviau bėgioti, todėl per trumpą laiką atsikratė nemažai svorio. Puikius vyro pasiekimus įvertinusi žmona šįryt sukaktuvininkui įteikė prasmingą dovaną.

„Žmona pradžiugino gana praktiška dovana – padovanojo diržą. Nežinau – prabangus ar ne, tačiau tiks prie visokių drabužių. Kadangi dabar numečiau nemažai svorio, tai visi diržai tapo per dideli “, – šypsosi didžėjus.

tv3.lt primena, kad ne tik pats DJ Mamania, bet ir jo dukra Fausta gimė šventinę dieną. Žinomo vyro žmona Inga pirmagimę pagimdė vėlyvą 2008 m. Kūčių vakarą. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų