Dizainerės V. Jakučinskaitės dukros tapo šventinės fotosesijos modeliais

„Tiulio fėjos“ dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės (31) dukroms Veronikai (5) ir Ievai (8) podiumas ir fotosesijos yra gerai pažįstamas dalykas. Įprastas, tačiau kiekvieną kartą leidžiantis jaustis lyg šventėje. Tokia buvo ir naujausia mergaičių fotosesija, į kurią jos pasikvietė savo geriausias drauges – Leticiją ir Aistę.

„Mano dukros tapo modeliais jau tada, kai gimė. Jos dažnai kur nors dalyvauja, tačiau ši fotosesija pirmoji, kurioje dalyvavo tik jos, mergaitės“, – apie kalėdinę dukroms surengtą fotosesiją pasakojo Viktorija. Moteris juokėsi, gal todėl, kad joms nereikėjo pozuoti su suaugusiais ir prie jų derintis, mergaitėms buvo taip linksma.

„Tai buvo šventė, juk jos buvo pasipuošusios suknelėmis, vaidino, kad geria kavą, puošė eglutę, o paskui krizendamos vartėsi ant grindų“, – neseniai įvykusią fotosesiją prisiminė dizainerė, tačiau neslėpė, kad dukras kartais aplanko ir liaudiškai vadinami „ožiukai“.

Dar šį rudenį pristatytoje kolekcijoje „Mano laikas“ finaline scena turėjo tapti Viktorijos ir dviejų jos dukrų žengimas ant podiumo. Tačiau vos užlipus ant jo, Veronika nusprendė, kad pati eiti nenori – ją nešti turi mama.

REKLAMA

„O žinot, kaip sunku eiti su aukštakulniais, ilga suknele, man pačiai kojos pinasi, o dar turiu nešti ją. Tačiau žinau, kad tokią akimirką jokie įkalbinėjimai ir prašymai nepadės“, – ant dukters dėl kartais išlendančių užgaidų nepyko V. Jakučinskaitė.

Dizainerė svarstė, kad dukros taip elgiasi tuomet, kai būna labai atsakinga akimirka, kai į jų mamą nukreipti visi žvilgsniai. „Jos nori parodyti, kas yra mamytės šeimininkės“, – apie dukterų meilę sakė Viktorija.

Moteris džiaugiasi, kad nepaisant kartais dukras aplankančių „ožiukų“, dukros didžiuojasi savo tėvais. Gal todėl Ieva, pamačiusi žurnale mamos ar savo nuotraukas, iš karto jas parodo draugėms.

„Fotosesijos ir pasirodymai yra šventė, kurių gyvenime taip trūksta“, – įsitikinusi nuo mažų dienų mergaites su mados pasauliu supažindinusi Viktorija.

 


Rašyti komentarą...
G
Galina
2012-12-20 10:35:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai žavu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų