Kovo 3-4 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje rodomame visai šeimai skirtame šou ant ledo „Princesės ir herojai“ žymiausiais, gražiausiais ir populiariausiais „Disney“ pasaulio personažais pavirs dailiojo čiuožimo meistrai iš 12 pasaulio valstybių.

Ant arenos ledo pasirodys 41 šokėjas iš JAV, Rusijos, Kanados, Pietų Afrikos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Baltarusijos, Ukrainos, Australijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos.

„Mes labai džiaugiamės, kad Lietuvos žiūrovai turės unikalią progą pamatyti šį profesionalų daugiatautį čiuožėjų kolektyvą, kuris skambant nuostabiai muzikai ant ledo pademonstruos sudėtingus choreografinius numerius bei kvapą gniaužiančius akrobatinius šuoliukus. Dažniausiai po daugiatautiškumu slepiasi aukšto lygio spektaklis, kadangi jame pasirodo tik geriausi iš skirtingų pasaulio šalių surinkti artistai“, – sako „Seven Live“ vadovas Juras Vėželis.

Iš viso į Lietuvą kovo pradžioje atvyks 100 žmonių „Disney On Ice“ komanda.

Dailiojo čiuožimo profesionalai parodys naujausią „Disney On Ice“ gastrolėms pritaikytą ledo šou „Princesės ir herojai“. Spalvingame ir nuotaikingame spektaklyje pasakojamos 7 populiariausios „Disney“ pasaulio pasakos, atskleidžiama jų pagrindinių herojų – princesių ir jų didvyrių istorija.

REKLAMA

Įspūdingame, kupiname spalvų, spindesio, šviesos ir nepamirštamų dekoracijų šou ant ledo visi susirinkusieji prisimins tokios pasakas, kaip „Undinėlė“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“, „Aladinas“, „Miegančioji gražuolė“ bei susipažins su dar nematytais „Disney“ šeimos nariais.

Kad tinkamai įkūnytų pasakų personažus visai šokėjų trupei reikia net 750 kostiumų dalių. Kiekvienas artistas per vieną pasirodymą pakeičia apie 5 kostiumus.


Rašyti komentarą...
M
Moe
2011-12-20 21:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų neblogai nueit į pasirodymą. Visgi žiūrėt vaizdo įrašą toli gražu ne tas pats.
Atsakyti
0

O
Omg
2011-12-20 22:46:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaiptik siandien pirkau bilietus. Jei ka domina- Kaina nuo 79 Lt :) Kiek zinau, nuo sausio 1d kaina turetu pakilt.
Atsakyti
0

u
urte
2012-02-22 17:28:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkaip noretusi i ta "Disney on ice "ten tikiuosi butu labai idomu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų