Dima Bilanas atkeliauja į Lietuvą: pristatys naująjį save

Vienas populiariausių Rusijos dainininkų Dima Bilanas 2016 m. vasario 23 d. koncertuos Vilniuje. Pasirodymo koncertų salėje „Compensa“ metu daugybės muzikinių apdovanojimų laimėtojas pristatys naujausią savo albumą „Netylėk“. Pasak dainininko, dvejus metus kurtas albumas atspindi naują jo karjeros etapą, atskleidžia jo įvairiapusiškumą ir turi autobiografinių atspindžių.

Dimos Bilano pasaulinė šlovė prasidėjo 2006 m., kai tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“ Rusiją atstovavęs atlikėjas su daina „Never Let You Go“ užėmė antrąją vietą. Vos po dvejų metų, 2008 m., D. Bilanas, savo muzikinį kelią pradėjęs kaip „naktinis chuliganas“, dar kartą dalyvavo „Eurovizijoje“. Dainą „Believe“ atlikęs dainininkas laimėjo konkursą ir tapo pirmuoju Rusijos atstovu, nugalėjusiu šiame konkurse. Pergalė atnešė Dimai dar daugiau populiarumo ir tarptautinio pripažinimo.

Pasirodymai įvairiausiuose pasaulio kampeliuose, klykiančios gerbėjos ir sausakimšos koncertinės salės, darbas su žymiausiais pasaulio prodiuseriais – Dimai nėra nieko neįmanomo. Jis vienas tų dainininkų, kurie neužmiega ant laurų ir nepaliauja siekti vis daugiau: likdamas ištikimu jausmams ir mėgstamai veiklai, jis kaskart neatpažįstamai keičiasi ir stebina. Daugybę įvairių apdovanojimų pelnęs D. Bilanas „World Music Awards“ yra pripažintas geriausiai perkamu Rusijos dainininku, o „MTV Europe“, net 8 kartus apdovanojusi jį geriausiu Rusijos dainininko titulu, 2012-aisiais išrinko jį geriausiu Europos atlikėju. D. Bilano vardas nedingsta iš daugiausiai uždirbančių Rusijos atlikėjų dešimtuko.

REKLAMA

Per savo karjerą dainininkas išleido 9 studijinius albumus, paskutinis jų – „Netylėk“ („Ne molchi“) išleistas šiemet. Albume 15 dainų, kurios sukurtos bendradarbiaujant su naujais autoriais – S. Sumachakovu, V. Paromonovu ir senais bičiuliais – D. Kowalskiu, A. Šaplinu, A. Lunevu. Maloni staigmena – paties D. Bilano parašytos dainos „Labirinti“, „Teleport“ ir kitos. „Dainą „Teleport“ parašiau Tailande prieš du metus,“ – sako Dima. „Nemiegojau visą naktį, gavosi bemaž autobiografinė daina. Dainą „Labirinti“ sukūriau vos per 30 minučių, tiesiog įsimylėjau sielvartą esantį joje, gausybę artimų ir asmeninių prisiminimų. Daina kupina dramos, apie kurią man norisi ne rėkti, o labiau šnabždėti“. Vos prieš mėnesį eteryje pasirodė titulinės albumo dainos „Netylėk“ („Ne molchi“) vaizdo klipas, kuriuo siekiama pakeisti žmonių požiūrį į žmones su negalia. Jautriame vaizdo klipe kartu su dainininku filmavosi pasaulinio garso modelis Natalija Vodianova.

Vasario 23 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ publika išgirs populiariausius D. Bilano hitus „Believe“, „Ty dolzhna riadom byt“, „Na beregu neba“, „Never let you go“, „Nevozmozhnoje vozmozhno“ ir, žinoma, kūrinius iš naujausio jo albumo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų