Didžiojoje Britanijoje nacionalinę Eurovizijos atranką laimėjo buvęs šiukšlininkas, kuris surinko daugiau žiūrovų balsų už aktorę Michelle Gayle ir atstovaus šaliai per Belgrade įvyksiantį šiemetinį konkursą.

43 metų Andy Abrahamas šeštadienio vakarą per BBC1 šou triumfavo su savo „funky“ daina „Even If“.

„Esu susijaudinęs. Ką galiu pasakyti - visuomenė balsavo už mane ir aš netveriu džiaugsmu, - paskelbus rezultatus sakė A.Abrahamas. - Stengsiuos kaip įmanydamas, kad jie Serbijoje galėtų didžiuotis. Tikrai tikiuosi, kad žmonės Europoje suteiks šiai dainai šansą“.

A.Abrahamas jau sulaukė sėkmės su savo debiutiniu albumu „The Impossible Dream“, kurio egzempliorių pirmąją savaitę buvo parduota beveik 180 tūkst. ir kuris tapo platininiu.

2005 metais jis liko antras per ITV talentų paieškos šou „The X Factor“, kuriame teisėjavo Simonas Cowellas, Sharon Osbourne ir Dannii Minogue.

Nors labai daug žmonių balsavo už „Even If“, lažybų tarpininkai sako, kad ji turi nedaug galimybių gegužės 24 dieną laimėti Serbijoje. Jie pavadino jį autsaideriu ir palygino su airių atstovu - lėle Dastinu Kalakutu (Dustin the Turkey).

„Deja, atrodo, kad turime dar didesnį kalakutą (kvailį) nei Airija, - sakė atstovas Rupertas Adamsas. - Ateityje Jungtinei Karalystei reikės išsirinkti naujovišką atlikėją, kad turėtų kokių nors galimybių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų