Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Užgavėnės Vilniuje

REKLAMA

Kovo 1 dieną sostinė pasitinka Užgavėnes. Nuo 10 valandos ryto Gedimino prospekte miesto gyventojų ir svečių lauks mugė, blynai ir kiti skanumynai, Morės palydos procesija. Šiais metais Morė bus deginama ant Tauro kalno.

REKLAMA

Programa:

10:00 – 18:00 Užgavėnių mugė

12:00 – 16:00 Programa vaikams

16:00 – 17:30 Užgavėnių persirengėlių šurmulys

17:30 – 18:00 Persirengėlių eitynės iš V. Kudirkos aikštės į Tauro kalną

18:00 – 19:00 Atsisveikinimas su More ir jos deginimo ceremonija ant Tauro kalno

Užgavėnės Trakuose

13 valandą Rotušės aikštėje prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio Trakuose prasidės Užgavėnių šventė. Renginio svečių lauks Užgavėnių persirengėlių eitynės nuo Trakų rajono kultūros rūmų į Rotušės aikštę, Užgavėnių jomarkas, Kanapinio ir Lašininio kova, smagūs žaidimai, seniūnijų ir bendruomenių prisistatymai, sportinės rungtys, varžytuvės, kolektyvų pasirodymai, Morės deginimas ir smagūs tradiciniai šventės šokiai.

Užgavėnės Kaune

Lietuvos zoologijos sodas pirmąją kalendorinio pavasario dieną, kovo 1-ąją, 13 valandą, kviečia kartu švęsti Užgavėnes. Bilietas ir suaugusiems, ir vaikams kovo 1 d. kainuos tik 6 litus.Zoologijos sodas laukia kaukėmis pasipuošusių ir raganomis, velniais, ožiais bei kitomis būtybėmis pavirtusių sodo lankytojų. Šventės metu kausis žiemos ir pavasario simbolinės būtybės – Lašininis ir Kanapinis, siaus raganos, velniai, ubagai bei kiti nelabieji, kurie degins Morę. Smagią nuotaiką padės sukurti Kauno technologijos universiteto dainų ir šokių ansamblis „Nemunas“. Kad ateinantys metai būtų turtingi ir sėkmingi, mažieji šventės dalyviai nemokamai bus vaišinami blynais.

REKLAMA
REKLAMA

Užgavėnės Rumšiškėse

Kovo 1 dieną, šeštadienį, 12 val. Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia į Užgavėnes, Rumšiškėse. Veiklos užteks visiems: bus galima pasigaminti kaukę „Kaukių dirbtuvėlėse“, jodinėtis muziejaus arkliukais, „paganyti akis” kaukių parodose, ojėgą pasitikrinti liaudiškų žaidimų rungtyse. Svarbiausias šventės akcentas: Morės ir Gavėno piršlybos. Svečiai su medinėmis kaukėmis į renginį įleidžiami nemokamai.

Išankstinio bilieto kaina, perkant internetu:

suaugusiam - 11 Lt, moksleiviui, studentui, senjorui - 6 Lt.

Renginio dieną:

suaugusiam - 15 Lt, moksleiviui, studentui, senjorui (pateikus tai įrodantį dokumentą) - 10 Lt.

Nemokamai įleidžiami: vaikai iki 7 metų imtinai, vaikų namų auklėtiniai, muziejininkai bei asmenys, kuriems nustatytas 0% - 25% ir 30% - 40% darbingumas (pateikus tai įrodantį dokumentą).  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų