Diana Vapsvė aistrą pavertė verslu: ją sveikino garsūs draugai

 Jau ne vienerius metus Lietuvoje žinoma dizainerė Diana Vapsvė kasmet savo kuriamų drabužių gerbėjus džiugina naujų kolekcijų pristatymais. Idėjų nestokojančios ir iššūkių nebijančios moters gyvenime – naujas etapas. D. Vapsvė nėrė į naujo verslo vandenis – sostinėje esančiame „Ogmios mieste“ atidarė limfodrenažinių masažų saloną „Studija V“.

47

Salone „Studija V“ limfodrenažiniai masažai atliekami profesionalių „Roll Shaper“ aparatų pagalba. Viena procedūra, kurią sudaro 18 žingsnių, trunka valandą.

„Dažnas neįsivaizduoja, kaip viskas atliekama, tad atidarymo vakarą susirinkusiems svečiams suteikėme unikalią galimybę savo akimis išvysti sutrumpintą procedūros versiją“, – pasakoja žinoma moteris, svečius pradžiuginusi savo pačios rankomis kurtomis originaliomis dovanomis.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Vapsvė aistrą pavertė verslu: ją sveikino garsūs draugai

Mados pasaulyje sėkmingai besisukančiai D. Vapsvei idėja atidaryti limfodrenažinių masažų saloną kilo natūraliai.

„Šiuos masažus atradau prieš trejus metus, o šiandien juos vadinu gyvenimo būdu. Limfodrenažiniai masažai man padėjo išspręsti daug sveikatos problemų. Esu sveika ir laiminga, to linkiu kitiems. Todėl salonas man – ne verslas, o malonumą teikianti veikla, kuria užsiimu dėl savęs ir kuria noriu dalintis “, – pasakoja žinoma moteris.

REKLAMA

„Esu šios vietos pionierė – lankausi nuo tada, kai dar viskas kvepėjo dažais. Su Saugirdu buvom pirmieji, skubantys į rytinius užsiėmimus. Esu absoliuti pelėda, man beprotiškai sunku atsikelti ryte, bet štai prabundu, šoku į sportinę aprangą, susirišu plaukus ir dar mieguistą mane įneša į automobilį. Čia mes taip išsibudinam, kad darbo diena būna puikiausiai pradėta. Ir ką galiu pasakyti? Rezultatas tikrai jaučiasi, kūnas stangrėja. Patikėkit!“ – sakė dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė prisipažįsta, kad nors jos darbų grafiką su apsilankymais masažuose derinti keblu, kai tik turi laisvą minutę, iškart skambina D. Vapsvei. „Nuostabus jausmas, kai po masažo visas kūnas atsipalaiduoja. O jau kitą dieną lipant laiptais jaučiu, kad turiu raumenukus. Tik svarbiausia po treniruotės susilaikyti ir nenubėgti spurgų“, – juokėsi Dileta.

„Žmonės galvoja, kad viskas, ką mums davė gamta yra amžina, tačiau deja. Laikas negailestingas ir kūną reikia prižiūrėti, labai svarbu, kas mūsų viduje. Diana man tikrai nuoširdžiai įrodė, kodėl šie masažai yra verti dėmesio ir laiko. Rezultatai džiugina ir tikrai čia lankysiuosi“, – žadėjo televizijos laidų vedėja Laura Imbrasienė.

Masažą salone jau spėjo išbandyti ir verslininkė Liucina Rimgailė: „Man visada reikia labai stipraus masažo, tad šis ypatingai tiko ir atpalaidavo. Atvykau per didžiules spūstis mieste, buvau labai pikta, o po procedūros išėjau laiminga, su lengvumo jausmu, pakylėjimu vietoj nuovargio.“

Pasak D. Vapsvės, limfotaka daro įtaką kiekvieno žmogaus organizmui, lemia daug ligų. „Limfotakos sutrikimus patiria vos ne kas antras žmogus. Tą galima pastebėti plika akimi. Požymius išduoda patamsėjusi veido oda, tamsūs paakiai, organizme besikaupiantys skysčiai, tinstančios kojos, moterims pasireiškia celiulitas. Masažuodamiesi galime išvengti inkstų, širdies ir net onkologinių ligų. Taigi, masažai gali išspręsti visą grandinę problemų. Juk bent kartą per savaitę, jei ne dėl kūno formų, tai dėl sveikatos, valandą sau galime skirti kiekvienas“, – sako salono įkūrėja.

REKLAMA

D. Vapsvė rūpinosi ne tik salono atidarymu, personalu, bet ir interjeru. Salono sienas puošia menininkės Skaistės Semenikės kurti ryškiaspalviai paveikslai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų