„Despacito“ versija Jazzu lūpomis – viliojanti ir intriguojanti

Prieš kelerius mėnesius „Siemens“ arenoje surengtoje dviejų muzikos grandų kovoje susirungus Jazzu bei Donny Montell buvo išsiaiškinti, kuris jų – stipresnis.

20

Muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėja Jazzu savo gerbėjus bei patį D. Montvydą savo pasirodymais paliko be žado. Gerbėjų plojimų ir ovacijų keliamą triukšmą fiksavo specialūs ir itin tikslūs garso matuokliai. Kad viskas būtų sąžininga, procesą kontroliavo teisėjais tapę radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jazzu nenugalima: muzikinėje kovoje triukšmingai įveikė D. Montvydą

„Red Bull Soundclash“ renginys pirmą kartą Lietuvoje lankėsi prieš penkerius metus. 2012 m. vykusiame šou triumfavo M. Mikutavičius, kuris sugebėjo nugalėti repo grandus „G&G sindikatą“. Po penkerių metų pertraukos į Lietuvą grįžtančiame renginyje „Red Bull Soundclash 2017“ susitiko Jazzu ir Donny Montell.

Pagal pasaulines „Red Bull Soundclash“ taisykles pirmame raunde Jazzu ir Donny atliko savo dainas. Antrame raunde meistriškai vykdė dainų „perėmimą“. Trečiasis buvo skirtas gerai žinomų hitų remiksams. Ketvirtame raunde Jazzu ir Donny į sceną žengė kartu su kviestinėmis žvaigždėmis.

Didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukęs „Red Bull Soundclash“ renginys vyksta daugelyje šalių. Renginiuose jau dalyvavo garsusis amerikiečių reperis Snoop Dogg, „Major Lazer“, „Metalheadz“, Magnetic Man, „Disclosure“, „Rudimental“, „Chase & Status“, „Shy FX“ „A$AP Mob“, Wiz Khalifa ir daugelis kitų ryškiausių muzikos žvaigždžių. 2014 m. „Red Bull Soundclash“ šou stebėjo per 20 tūkst., o pernai daugiau nei 40 tūkst. žiūrovų.

Dvikovos vaizdo įrašas:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų