Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį paaiškės populiariojo TV3 projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas. Jam atiteks ne tik šlovė ir pripažinimas, bet ir 10 tūkst. eurų. Suma iš tiesų įspūdinga, todėl stengtis tikrai yra dėl ko.

Šį sekmadienį paaiškės populiariojo TV3 projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas. Jam atiteks ne tik šlovė ir pripažinimas, bet ir 10 tūkst. eurų. Suma iš tiesų įspūdinga, todėl stengtis tikrai yra dėl ko.

REKLAMA

Nugalėtojas priklausys tik nuo žiūrovų – juo taps daugiausiai palaikymo sulaukęs šou dalyvis. Teisėjai Neringa Čereškevičienė, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius lemiamos kovos metu turės tik patariamąjį balsą.

Goda Pučkutė – dešimties metų mergaitė, sužavėjusi J. Jankevičių, kuris paspaudė „Auksinį mygtuką“ ir be kovos Godą išsiuntė į superfinalą. Mergaitė scenoje atliko dainą iš miuziklo, o jos charizma ir teatrališkumas neliko nepastebėti. Savo įgūdžius vilnietė tobulina miuziklo mokykloje, kur vaidina ir dainuoja. Taip pat mergaitė lanko šokius ir akrobatiką. Šia veikla ji susidomėjo todėl, kad turi didelę aukščio baimę ir sumanė ją nugalėti.

„Visą laiką žiūrėdavau per televizorių „Lietuvos talentus“ ir svajodavau, kad esu vienas tarp tų žmonių, kuris pateko į finalą. Norėjau save išbandyti. Man atrodo, kad aš gana gerai dainuoju, gerai vaidinu. Norėjau populiarių žmonių paklausti, ar aš tikrai gerai dainuoju, išsiaiškinti tai“, – apie tai, kodėl atėjo į projektą kalba talentinga mergaitė.

REKLAMA

Goda prisipažino, kad jaučia jaudulį, tačiau šis nėra toks didelis, kaip per pirmąsias atrankas: „Jau žinau, kaip viskas vyksta.  Nesitikėjau, kad man paspaus „Auksinį mygtuką“, nežinau, kaip nusakyti tą jausmą. Užplūdo didelis adrenalinas, jaučiausi labai gerai, manau, visiems reikėtų tokį jausmą patirti. Noriu dar daugiau dainuoti, eiti į priekį.“

Išbandyti savo jėgas mergaitę pastūmėjo jos mokytoja: „Visada norėjau sudalyvauti televizijoje, išbandyti save, mokytoja pasiūlė išsiųsti anketą į „Lietuvos talentus“ , labai apsidžiaugiau.

Iš pradžių nesijaudinau, bet kai reikėjo pasirodyti ant scenos, buvo baisu. Labiausiai iš teisėjų bijojau Justino, jis visada tiksliai ir griežtai pasako savo nuomonę, kiti teisėjai yra švelnesni. Nesitikėjau, kad jis mane taip įvertins.“

Goda ne tik dainuoja, bet ir mėgsta šokti bei vaidinti: „Šoku gatvės šokius, hip-hopą, anksčiau šokau pramoginius šokius, baletą. Labai mėgstu vaidinti, mama rado būrelį, kuriame galiu dainuoti ir vaidinti.“

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ scenoje pasirodys 10 bilietus į superfinalą iškovojusių dalyvių. Keturi iš jų nedalyvavo tiesioginiuose finaluose, nes pelnė „Auksinį mygtuką“ ir be kovos pateko į superfinalą. Tai – „Modus dance children“, Goda Pučkutė, Jonas Vozbutas ir Diana Rekel. Scenoje taip pat savo talentus demonstruos Paulius Rimeikis, Tėja ir Deimantė, Kristina Bujanauskaitė, „Smaragdo miesto žonglierės“, Aurėja Šedbaraitė ir šokių kolektyvas SFINX.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų