Dešimt žvaigždžių, kurios nesigėdija skraidyti ekonomine klase

Ne paslaptis, kad Holivudo žvaigždės, uždirbančios milijonus, gali sau leisti ir išskirtines paslaugas: ypatingas pramogas, privačius skrydžius ir prabangius nuosavus lėktuvus.

17

Tačiau tuo naudojasi ne visos įžymybės – kai kurie savo turtais džiaugiasi tyliau ir kartais renkasi visiems įkandamus skrydžius ekonomine klase.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dešimt žvaigždžių, kurios nesigėdija skraidyti ekonomine klase

Holivudo aktorės Amy Adams gerbėjai gali džiaugtis itin gražiu žinomos moters poelgiu – savo pirmos klasės lėktuvo bilietą ji atidavė namo norinčiam grįžti kariškiui, rašo portalas marieclaire.com.

„Taip padarydama nesiekiu dėmesio sau. Siekiu atkreipti dėmesį į kareivius“, - savo poelgį komentavo A. Adams.

Ekonomine klase yra skridęs ir britų karališkosios šeimos atstovas. Princas William iš Memfio į Dalasą skrendančiame lėktuve sėdėjo įprastoje ekonominėje klasėje vietoje prie lango.

Dėl savo dukters patogesnės vietos atsisakė ir Jessica Alba, kuri skrydžio iš Los Andželo į Niujorką metu kartu su vyru sutiko sėdėti kartu su eiliniais žmonėmis. Mat pirmojoje klasėje buvo likę tik du bilietai – šiuos pora nupirko savo dukteriai ir jos auklei.

REKLAMA

Ekonominę klasę kartais renkasi ir neseniai skandalingą skyrybų procesą pradėję Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Pasak marieclaire.com, pora kartu su atžalomis iš Paryžiaus į Nicą keliavo skrydžiu, kuriame klientai pagal tai, kiek sumokėjo už skrydį, neskirstomi.

Buvęs vienas iš šių metų Amerikos kandidatų į prezidentus Bernie Sandersas kartu su paprastais žmonėmis skraido dažnai – galbūt dėl to yra pramintas „žmonių prezidentu“. Politikos mokslų profesorius neatsisako sedėti ir vidurinėje kedėje, kas daugeliui atrodo itin nepatogu.

Daugeliui eilinių žmonių įprastų skrydžių nevengia ir kitos užsienio įžymybės, tokios, kaip aktorė Claire Danes, amerikiečių politikas ir verslininkas Mitt Romney, atlikėjai Macklemore ir Ryan Lewis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų