Demi Lovato susirūpino ne šios planetos gyventojais: siūlo nevartoti termino „ateivis“

Anksčiau šiais metais pranešusi, kad yra neapibrėžtos lyties, atlikėja Demi Lovato ėmėsi ginti ne tik savo įvardžių – dabar moteriai parūpo, kaip žmonės kalba apie būtybes iš kitų planetų. 

9

Aktorė ir dainininkė video platformoje Peacock talpina savo kurtą ir vedamą dokumentinį serialą „Neatpažinti su Demi Lovato“. Šio serialo serijose Demi kartu su geriausiu draugu ir seserimi Dallas Lovato tyrinėja įvairius nežemiškus reiškinius. 

Interviu su leidiniu Pedestrian Demi neseniai atskleidė netikinti, kad kitų planetų gyventojai „žemiečiams“ nenori nieko blogo ir tikino, jog plačiai paplitęs terminas „ateivis“, skirtas tokioms būtybėms apibūdinti, turi būti pakeistas:

„Aš manau, kad jeigu kažkas iš kitų planetų norėtų mums pakenkti, tai jau būtų atsitikę. Tik mes turėtume nustoti juos vadinti ateiviais, nes ateivis – žeminantis žodis. Štai kodėl vadinu juos būtybėmis ne iš Žemės planetos“, – aiškino D. Lovato. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Demi Lovato pasidalijo išgyvenimais

Demi vėliau paaiškino, jog terminas „alien“, reiškiantis „ateivį“, dažnai naudojamas apibūdinti imigrantams ir kitiems svetimšaliams. Šis žodis turi ir reikšmę „svetimas“, ir pasak atlikėjos, todėl dažnai vadinamas žeminančiu ir neturi būti naudojamas.

„Manau, kad pasaulis vis labiau atsiveria naujovėms. Manau, kad nors iš lėto, bet darome nemažai progreso. Judame lėtai, bet pažanga yra pažanga“, – tikino Demi. 


Rašyti komentarą...
L
Linas
2021-10-15 12:46:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul maziau uosto baltu milteliu
Atsakyti
0

L
Linas
2021-10-15 12:47:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul maziau uosto baltu milteliu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų