Dėl roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ finalo Bjelle atidėjo mokslus

Įtemptos repeticijos, ambicingi užmojai ir veik ranka pasiekiamas tikslas: žiūrimiausios televizijos TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ finalininkai šią savaitę visą savo dėmesį, laiką ir jėgas telkia į šio šeštadienio pasirodymus, kurie galimai nulems visą jų būsimą karjerą.

Tadas ir Bjelle, Martynas ir Liepa, Silvija ir Ilja – šios trys skirtingos poros pasiekė TV3 projekto „Romeo ir Džuljeta“ superfinalą ir jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. tiesioginiame eteryje stos į lemiamą kovą dėl dviejų pagrindinių – Romeo ir Džiuljetos − vaidmenų kultinės lietuvių roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ naujausioje versijoje.

Visos finalininkų poros šiuo metu ne tik ruošiasi atsakingiausiam šeštadienio šou, bet ir dalyvauja roko operos repeticijose, išvien mokosi arijas, vaidina su scenos meistrais: Dariumi Petkevičiumi, Ramūnu Rudoku, Jeronimu Miliumi, Aleksandru Ivanausku-Fara, Viktoru Malinausku, Karina Krysko-Skambine, Aisčiu Mickevičiumi, Juozu Gaižausku ir kt.

„Repetuojame beprotiškai daug, nuo ryto iki vakaro. Miuziklo repeticijose visi lankėmės dar prieš pusfinalį, bet dabar ypač rimtai dirbame, mus pakaitomis „stato“ į vaidmenis, bando, – pasakojo Bjelle. – Kai jau gali prisiliesti prie roko operos, tik dar labiau norisi kuo geriau pasirodyti finale, nes jau matai, kaip bus nuostabu, jau pabandai vaidinti su aktoriais. Roko operoje bus įdomių šou efektų. Man labiausiai įstrigo tai, kad scenoje degs žmogus.“

REKLAMA

Repeticijų salėje mergina tik dar kartą pajuto, koks jai artimas Džiuljetos vaidmuo. „Ji ir jautri, ir romantiška, ir pašėlusi. Manau, kad galėtų būt tokia kaip aš. Man atrodo, kad ir Tadas labai tinka Romeo vaidmeniui, mums labai patogu ir malonu dirbti kartu, bet tikiu, kad kitoms poroms taip pat, – žaviai šypsodamasi kalbėjo konkursantė. – Kaip bus, taip bus. Su kitais duetais sieja labai geri darbiniai santykiai. Net nustebau, maniau, kad atsiras ryški konkurencija, bet taip neatsitiko. Galbūt todėl, kad esame labai skirtingos poros, drąsiai šnekame, kieno kokie pliusai, minusai, nėra jokių pokalbių už akių. Bet, žinoma, finalui ruošiamės atskirai.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų