„Tikrai nemaniau, kad man teks pasakoti tokią šiurpią istoriją iš savo šeimos gyvenimo“, – vos tragiškai nesibaigusią naktį prisimena garsus prodiuseris Kristupas Krivickas.

Jau šį trečiadienį, gegužės 11-ąją, laidos „Akistata“ kūrybinė grupė aiškinsis – kodėl pas K. Krivicko dūstantį kūdikį greitoji pagalba važiavo net pusantros valandos?

„Kai išgirdau žmonos klyksmą, kad vos dviejų savaičių kūdikis springsta ir dūsta, puoliau skambinti pagalbos telefonu 112. Supratę situacijos rimtumą mane iškart sujungė su greitąja pagalba“, –  pasakojo  K. Krivickas.

Nors greitosios medicinos pagalbos stotis nuo prodiuserio namų yra vos už kelių kilometrų, gydytojai pas mirštantį dviejų savaičių vaiką neskubėjo.

„Akistata“ klausia: kodėl 2–3 kilometrus nuvažiuoti pas mirštantį kūdikį prireikia beveik dviejų valandų?

„Greičiau, vaikas glemba man ant rankų“, – tokius žodžius prodiuseris iš savo žmonos Jurgitos Krivickienės girdėjo lemtingą naktį.

Moteris prisipažįsta – vaikas atrodė labai baisiai. „Ji negalėjo kvėpuoti pro nosytę – raudonavo, mėlynavo ir klykė“, – dramatiškos nakties detales prisiminė mama.

K. Krivickas, iškvietęs medikus, griebėsi visų įmanomų veiksmų gelbėti dukrelę. Išsiaiškinęs, jog kvėpavimo takai yra pilni skysčio, trijų vaikų tėvas pradėjo jį siurbti – po truputį kvėpavimas ėmė atsinaujinti, bet vaiko klyksmas netilo.

REKLAMA

Praslinkus beveik valandai, K. Krivickas paskambino greitosios medicinos pagalbos stočiai klausti, kodėl medikų nėra.

„Dar nėra? Dar neatvažiavo? Kaip keista...“ – tokius ciniškus žodžius mirštančio vaiko tėvas išgirdo iš greitosios medicinos pagalbos stoties dispečerės.

„Picų išvežiotojai labiau rūpinasi savo klientais. Dispečerė, išsiuntusi ekipažą mirštančiam vaikui gelbėti, praėjus valandai nežinojo, kur tas ekipažas yra“, – sako K. Krivickas.

Kokia buvo Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojų reakcija pamačius televizijos kameras? Kur dingo puspenkto milijono litų, investuotų į greitosios pagalbos automobilių navigacinę sistemą ir palydovinę sekimo įrangą? Kodėl greitoji pagalba pasiklysta važiuodama vos 2 kilometrus?

Žinomos šeimos drama – „Akistatoje“ trečiadienį, gegužės 11-ą dieną, 19.10 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
L
Lil
2011-05-13 16:02:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu! Nesuprantu, kaip galima būti tokies abejingiems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų