Dėl apnuogintos Jolantos Leonavičiūtės krūtinės internete įsiplieskė kivirčas

Sporto ir sveikos gyvensenos entuziastė, televizijos laidų vedėja ir modelis Jolanta Leonavičiūtė dažnai įvardijama kaip viena dailiausių Lietuvos moterų. Savo seksualumo nebijanti demonstruoti moteris dažnai susilaukia ne tik komplimentų, bet ir nemalonios kritikos.

21

Naujausia garsenybės nuotrauka socialiniuose tinkluose įplieskė kivirčą tarp joje pozuojančios J. Leonavičiūtės ir kadrą dėl perdėto seksualumo sukritikavusios komentatorės.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolantos Leonavičiūtės kūno formos susilaukė įvertinimo ir užsienyje

Profesionaliai fotografo Dainiaus Ščiukos įamžintoje nuotraukoje J. Leonavičiūtė pozuoja paplūdimyje be liemenėlės, o savo apnuogintą krūtinę pridengia rankomis. Dailus kadras susilaukė daugiau nei 1 tūkst. „patinka“, tačiau kritikos strėlių neišvengta.

Viena moteris pasipiktino modelio seksualumo demonstravimu. Neva sūnų auginančiai moteriai reikėtų elgtis padoriau ir tokių erotiškų kadrų neviešinti. Tačiau J. Leonavičiūtė nesutriko ir pareiškę kitokią nuomonę: „Nuvažiuokite į paplūdimį vasarą. Dar ne tokių „papų“ prisižiūrėsite. O kas liečia mano kaip mamos pareigas, tai absoliučiai ne Jūsų reikalas. Kai Jums bus tiek metų, kiek man, labai lauksiu laiško su savo gyvenimo istorija. Juk ieškoti ydų kituose daug smagiau, nei taisyti savąsias. Ar ne taip?“ – klausė žinoma moteris.

Netrukus J. Leonavičiūtė sulaukė kitų internautų palaikymo: „Labai gražu! Nematau nieko blogo šioje nuotraukoje“ – teigė viena moteris.

J. Leonavičiūtę užsipuolusi komentatorė ir toliau rėžė savo: „Na, nuvažiavus į paplūdimį, vasarą merginos nepozuoja fotografams su krūtinės demonstracijomis ir nekelia jų į socialinius tinklus, kad būti pastebėtam ! O jūsų gyvenimo istorija jau žinoma ir aiškiai matoma todėl, kad ir kokia mano istorija bus ar yra, ji labai skirsis nuo jūsų.“

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolanta Leonavičiūtė demonstruoja tobulą figūrą

Po tokio nepažįstamosios įrašo po savo nuotrauka, modelis nusprendė nebetęsti beprasmės žodžių kovos ir piktai komentatorei palinkėjo geros dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų