REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Deivydas Zvonkus

Amžini priešai arba neišskiriami draugai – būtent taip būtų galima pristatyti šio vakaro populiariausio TV3 žaidimo „galvOK“ svečius, kompozitorius Deivydą Zvonkų ir Stanislavą Stavickį-Stano.

4

Amžini priešai arba neišskiriami draugai – būtent taip būtų galima pristatyti šio vakaro populiariausio TV3 žaidimo „galvOK“ svečius, kompozitorius Deivydą Zvonkų ir Stanislavą Stavickį-Stano.

REKLAMA

Be jų Lietuvos pramogų pasaulis nebūtų toks žavingas, o ir humoro čia būtų kur kas mažiau. Tuo jau šį vakarą įsitikins ir visi žiūrovai. Kaip baigsis nuolatinė Zvonkaus ir Stano kova? Kuriam pavyks išplėšti pergalę?

Šio vakaro svečiais ypatingai džiaugsis ir laidos vedėjas Andrius Žiurauskas.

Pastarasis neslėps, kad šie du žmonės nė nenorėdami sugeba sukurti serialo vertą reginį. 

„Dėl šių svečių sunku apsispręsti. Jeigu stebėtumėte juos socialiniuose tinkluose, jūs nesuprastumėte – ar tie žmonės vienas kitą įsimylėję, ar visiškai vienas kito nekenčia… Kaip bebūtų, tai – pats įdomiausias serialas, kurį aš stebiu: „Zvonkus prieš Stano ir Stano su Zvonkum“, – sakys A. Žiurauskas.

REKLAMA
REKLAMA

Laidos pradžioje atvirais prisipažinimais apie tai, kokioje stadijoje jų santykiai yra dabar, mielai dalinsis ir svečiai.

„Aš noriu prisipažinti. Labai myliu šį kompozitorių. Tas kompozitorius yra genialus, jo genialūs tekstai. Žinoma, aš kalbu apie Marijoną, o ne apie Zvonkų. Ačiū tau, Marijonai, kad esi“, – juoksis Stano, rodydamas į šalia D. Zvonkaus sėdintį komandos kapitoną Marijoną Mikutavičių.

REKLAMA

Tai išgirdęs, ką atsakyti turės ir D. Zvonkus: „O aš noriu pristatyti genialų žmogų – Stano. Jis yra rekordininkas, parašęs daugiau knygų, nei yra jų perskaitęs.“

Tačiau D. Zvonkaus komandos kapitonas M. Mikutavičius išduos, kaip yra iš tiesų – anot jo, Zvonkaus ir Stano ryšys yra be galo artimas, o ir bendrauja iš tiesų jiedu kaip brolis su seserimi.

Palyginimų, kaip apibūdinti šių dviejų žmonių santykius, netrūks ir M. Katleriui. „Jūs esate kaip dvi damos, kurios tarpusavyje nešneka jau 10 metų“, – sakys jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau tarp Zvonkaus ir Stano prasidėjusi kova tuo dar nesibaigs. Jie žodžiais drąsiai „špilkuosis“ ir toliau. „Išsirinkau temą, kuria būtų galima apibūdinti Deivydo Zvonkaus kūrinio „Angelai“ tekstą. Tai – tragedija“, – tikins Stano.

Išgirdęs tokį bičiulio įžeidimą apie savo kuriamą muziką, Zvonkus taip pat neieškos žodžių kišenėje: „Kai tokie draugai, tai ir priešų nereikia“. O vėliau dar pridės, kad, tikriausiai, visi žino, jog iš tragedijų galima uždirbti daugiau, nei iš komedijų – na, išskyrus nebent humoristo M. Katlerio atvejį.

Kaip iš tiesų atrodo bendros Stano ir Zvonkaus kelionės? Kokiame eksperimente žaidimo metu sudalyvaus dalyviai? Galiausiai, kuriam – Zvonkui ar Stano – žaidime pavyks išplėšti pergalę? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų