Daugybės staigmenų sulaukęs „Didysis šou burbulas“: paaiškėjo, kas paliko projektą

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo dar vieną tiesioginę „Didžiojo šou burbulas“ laidą, kurios metu projekto dalyviai atliko žinomiausius visų laikų lietuviškus hitus. 

Savo kelionę „burbule“ jau baigė Gabrielė Urbonaitė-Geleibra ir Anatolijus Oleinik, o šį sekmadienį paaiškėjo, kad projektą paliko ir mažiausiai balsų surinko Kristina Jurevičiūtė.

Šios savaitės pradžioje dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys jiems atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę –  lietuviški hitai. Vis dėlto čia iškelta viena sąlyga – niekas iš atlikėjų negalėjo dainuoti savo dainos.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Justinui Lapatinskui,  Žygimantui ir Gabijai, Justinui Mejeriui ir Ievai Riepšaitei, Norbertui Liatkovskiui, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi.

Aleksandras Ivanauskas-Fara išsitraukė lietuvišką Hiperbolės dainą „Išgalvotas gyvenimas“. Radži atliks Ryčio Cicino dainą „Lietaus dukra“. Atlikėja Mia išsitraukė Kastyčio Kerbedžio „Nakty“ dainą, tiesa, moteris nenudžiugo gavusi šį kūrinį.  Mariui Jampolskiui atiteko Stasio Povilaičio „Gal ir teks“ daina, ją atlikti jis turės su kambariokais – Radžiu ir Fara. Kristinai Jurevičiūtei teks pasirinkti Jazzu dainą „Po mano oda“ arba „Nieko nesakyk“. Gabrielei Rutkauskienei-Vashai atiteko grupės „69 danguje“ daina „Super mergaitės“, tačiau vėliau ji buvo pakeista į kitą kūrinį.

Primename, kad kas iškris, o kas verti tęsti kovą – sprendžia tik žiūrovai. Už savo mylimus veidus jie gali balsuoti ne tik sekmadienį telefonu, bet ir visą savaitę internetu, naujienų portale tv3.lt.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.


Rašyti komentarą...
Žmogus
2021-04-04 19:51:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šūdo burbulas
Atsakyti
-4

R
Raša
2021-04-04 23:05:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėjo ta vasa vyt lauką, ji ten gadina tik vaizda
Atsakyti
-3

Žinote
2021-04-04 19:46:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas burbulas tai tikra nesąmonė.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų