Daugiatūkstantinė minia šėlo SEL koncerte Kalnų parke: pasirodymą stebėjo ir Egidijaus Dragūno tėvai

Šeštadienio vakarą sostinės Kalnų parkas buvo užpildytas daugiatūkstantine žmonių minia. Bene populiariausios šalies grupės SEL koncerte šėlo kolektyvo gerbėjai atvykę iš skirtingų Lietuvos miestų ar net specialiai dėl šou grįžę iš užsienio.

55

Prieš šou SEL lyderis Egidijus Dragūnas pasidžiaugė, kad sostinėje jo grupės pasirodymo metu lepins geras oras. Dainininkas tikino, kad jo tikslas pradžiuginti vilniečius, miesto svečius ir taip savo miestą pasveikinti Sostinės dienų proga.

(55 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sel koncerto Kalnų parke akimirkos

Dar šios savaitės pradžioje Kalnų parke, kur vyko grandiozinis šou, pradėjo dygti įspūdinga scena-robotas. Jai idėją per 5 minutes sugalvojo pats E.Dragūnas.

Prie naujausio SEL šou dirbo 100 žmonių komanda.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonių minios renkasi į SEL grupės koncertą Kalnų parke

Koncertas prasidėjo apie 20 valandą, jį pradėjo apšildantysis atlikėjas Andrius Glušakovas-Pushaz. Grupės lyderio bičiulis ir kai kurių SEL dainų bendraautorius gerai išjudino minią su savo geriausiomis ir naujomis dainomis.

Po Pusho pasirodymo į sceną lipo SEL. Pašėlusi minia nuo pat pirmųjų kūrinių palaikė savo dievaičius ir traukė dainas kartu, taip pat žavėjosi milžiniška scena-robotu, kurios visa didybė pasimatė sutemus. Įspūdį kėlė lazeriai ir scenos vizualizacijos, o puikiu šou akcentu tapo įspūdingi fejerverkai.

„Man pačiam nuo savęs bėgo šiurpas“, - iš karto po anšlaginio koncerto džiaugėsi E.Dragūnas.

Pažiūrėti grandiozinio SEL šou rinkosi ir Lietuvos garsenybės: aktorė Ineta Stasiulytė, pasipuošusi kaip jos vaidinama herojė Džilda, socialinių tinklų garsenybė Monika Šalčiūtė, prodiuseris Žilvinas Žusinas, verslininkė Justina Stambrauskaitė ir kiti. Tarp įžymybių buvo ir Egidijaus Dragūno tėvai.  


Rašyti komentarą...
g
gianni
2017-09-03 09:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kur tie tėvai nufotkyti?????norim pamatyt ir juos
Atsakyti
-1

A
As
2017-09-03 09:37:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Formule issprendet:)))?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų