Dar vienos džiugios sužadėtuvės: dainininkei Marijai Grabštaitei pasipiršo mylimasis Lukas

Pirmoji Kalėdų diena dainininkei Marijai Grabštaitei prasidėjo nuostabiai. Žinoma mergina socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paskelbė džiugias naujienas – jai pasipiršo mylimasis Lukas.

Marija savo ištikimiausiems sekėjams parodė ir nuostabų žiedą.

Pasidalijusi nuotrauka „Instagram“, Marija rašė: „Taip! Myliu tave nuo 16-os!“

Naujienų portalui tv3.lt laiminga mergina pridėjo, kad stebuklai – iš tiesų vyksta. Marija ir Lukas draugavo dar tada, kai merginai buvo 16 metų, vėliau buvo pasukę skirtingais keliais, o štai dabar jau daugiau nei pusantrų metų jie ir vėl kartu.

Panašu, kad pora – tikrai vienas kitam sutverti, mat 2020-ųjų Kalėdos jiems tapo ypatingos, pažymėtos meile. Marijos žiedas – iš lietuvių pamėgto prabangaus ženklo, „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“, nuo kurio išties sunku atitraukti akis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai – ne vienintelės sužadėtuvės per šias šventes. Vakar, per Kūčias, susižadėjo ir kita socialiniuose tinkluose puikiai žinoma mergina, Karolina Meschino. Jai pasipiršo mylimasis Dominykas, geriau žinomas, kaip OG Version. Porai netrukus gims ir bendras jų vaikelis.

 

 


Rašyti komentarą...
J
Justinas
2020-12-25 16:12:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ši dainininkė? Kas ji tokia? Pirma karta matau
Atsakyti
0

A
A.Mamontovas
2020-12-25 18:04:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaigu ji būtų dainininkė būtų gerai žinoma ir turėtų gražų balsa. Dėja ji nei žinoma nei dainininkė. Tv3.lt neturi ka rašyti tai kažkas susimokėjo jiems už reklama. Kad parašytų tokį straipsnį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų