Cooperio santykiai su manekene byrėjo jau seniai: Shayk jam tebuvo partnerė

Dar visai neseniai pasirodė liūdna žinia, jog aktorius bei režisierius Bradley Cooperis ir jo mylimoji manekenė Irina Shayk nusprendė sukti skirtingais keliais.

11

Iškart po to apie jų santykius pasirodė įvairiausių kalbų, tačiau visi pasisakantieji aiškina tą patį – jų ryšys jau kurį laiką buvo nebe toks, kaip anksčiau.

Vienas porai artimas šaltinis teigė jog jau kurį laiką Irina ir Bradley buvo ne pora, o partneriai.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerbėjai to nenumatė: atskleista tikroji Cooperio ir rusaitės Shayk skyrybų priežastis

B. Cooperis ir I. Shayk iki tol, kol nusprendė skirtis, susitikinėjo netgi 4 metus, per kuriuos netgi spėjo susilaukti vaikelio. Vis dėlto dar anksčiau buvo teigiama, kad būtent tik vaikelis palaikė poros santykius.

Žinoma, prieš aktoriui pasirodant milžiniško populiarumo sulaukusioje juostoje „Taip gimė žvaigždė“, daugelis į B. Cooperio ir I. Shayk santykius per daug nė nesigilino. Vis dėlto po filmo ne vienas tikino, kad pora netrukus išsiskirs, o B. Cooperis bus imamas pastebėti Lady Gagos, kuri taip pat vaidino filme, pašonėje.

Tiesa, net ir prieš filmą buvo teigiama, kad juodu bendravo daugiau kaip partneriai, o ne kaip du įsimylėję žmonės. Ir nors vienas kitą jie gerbia iki šiol, labiausiai jiems rūpi ne santykiai, o dukrelė, kuriai šiuo metu 2-eji.

Žinoma, neatmetama ir galimybė, kad būtent Cooperio ir Gagos suartėjimas galėjo pabloginti jo santykius su mylimąją Irina. Dar anksčiau užsienio žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad abu aktoriai yra siejami stiprių jausmų.

„Bradley su Gaga turi didžiulį ir stiprų ryšį, tačiau kalbėjimas apie jų romantinius santykius būtų priešlaikinis, ypatingai tokiu jausmingu laikotarpiu“, – teigė šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų