Tarpukariu jo žvaigždė spindėjo ir dieną, ir naktį - niekas to nepaneigs. Jis buvo tas, kuris moteriai pasiūlė tapti moterimi-gėle, pirmasis išvyko iš mados sostinės ir savo drabužius rodė tiems, kurie yra „anapus“.

Jis buvo visų mylimas bei geidžiamas. Tikriausiai todėl, kad jo geraširdiškumo bei atsidavimo kupina siela buvo pavergta mados bei moterų. Christiano Dioro drabužių fotografijos puikavosi ir vis dar puikuojasi mados žurnaluose. Atsidavimas bei kruopštumas vis dar jaučiamas cechuose ir, žinoma, darbuose. Tačiau šį kartą kviečiu atversti senus archyvus ir pasižiūrėti į pono Dioro asmenybę, kuri gyvena popieriuje ir įvairių iliustratorių darbuose. Ypatingą dėmesį skiriame  Rene Gruau darbams.

Rene Gruau yra garsus mados iliustratorius, kurio išskirtinis bruožas – mados dizainą vaizduoti per tapybos prizmę, turėjo ilgalaikį poveikį mados industrijoje. Dėl Gruau didelio talento ir kūrybiškumo, jo darbai turėjo įtakos visam mados pramonės pokyčiui, kurį vėliau perėmė ir patys garsiausi dizaineriai. Todėl Gruau buvo laikomas genialiu menininku, o jo duetas su Christianu Dioru buvo tiesiog neišskiriamas. Tai užfiksuota likusiuose pastarųjų darbuose.

Kviečiu pasimėgauti skanėstais iš Paryžiaus ir drauge atrasti dar nematytų, itin elegantiškų siluetų, kurie vis dar glūdi talentingų iliustratorių darbuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų