Čempionė L. Asadauskaitė: tik per plauką netapau plaukike

Olimpinį aukso medalį iškovojusi smulkutė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė - Zadneprovskienė  nustebino visą Lietuvą. Londone ji gerokai aplenkė visas varžoves ir be didelės konkurencijos įsiveržė į pasaulio sportininkų elitą.

Laura atvira: aukščiausio apdovanojimo ji tikėjosi. Po gimdymo praėjus vos pusmečiui, jau skynė pergales penkiakovės varžybose. Be to, labai norėjo papildyti šeimos medalių kolekciją. Juk Lauros  vyras, garsus sportininkas Andrejus Zadneprovskis jau yra iškovojęs olimpinį sidabrą ir bronzą.

„To momento neužmiršiu niekada. Džiugu, kai dvidešimt tūkstančių žmonių tau ploja. Tarp jų girdėjau ir lietuviškų šūksnių", - olimpiados prisiminimais šį ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Karamelinės naujienos" 20.45 val.  dalinsis Laura Asadauskaitė.

Laura penkiakove susidomėjo palyginti vėlai – tik nuo šešiolikos metų. Nedaug kas žino, kad, jeigu ne lemtingas atsitiktinumas, Laura šiuo metu rekordų siektų  plaukimo rungtyse. Mat  nuo mažų dienų ji, kaip ir Rūta Meilutytė,  lankė baseiną.

REKLAMA

„Aštuonerius metus plaukiau. Savo amžiaus grupės varžybose visuomet kokios nors spalvos medalį. Vieną kartą buvau netgi tapusi Lietuvos čempione", - sakė L. Asadauskaitė.

Laura džiaugiasi, kad visose gyvenimo kovose ją palaiko šeima, vyras. O dabar – ir tūkstančiai gerbėjų.  Moteris tiki – po olimpiados aplankiusi eurofija jos širdyje dar ilgai nenuslūgs. O valdžios pažadai virs konkrečiais darbais, kurie palengvins sportininkų kasdienybę.

Išskirtinis olimpinės čempionės Lauros Asadauskaitės interviu apie karjerą, ateities planus ir šeimyninį gyvenimą - jau šį ketvirtadienio vakarą 20.45 val. „Karamelinėse naujienose" per LNK su Žygimantu Stakėnu, Rimante Kulvinskyte ir Indre Kavaliauskaite.

"Karamelinės naujienos" (nuotr. LNK)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų