• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Celine Dion papasakojo apie sukrečiančią akimirką, kai pasakė sūnums apie savo sveikatos problemas ir patikino juos, kad nemirs.

Celine Dion papasakojo apie sukrečiančią akimirką, kai pasakė sūnums apie savo sveikatos problemas ir patikino juos, kad nemirs.

REKLAMA

Dainininkei 2022 m. buvo diagnozuota reta neurologine liga – sustingusio žmogaus (SŽS)  sindromas – retas autoimuninis judesių sutrikimas – ir nuo to laiko ji daug dėmesio skiria sveikimui.

Ši liga paveikia nervų sistemą ir, kaip teigiama, paverčia žmones statulomis, tačiau šiuo metu nėra žinoma jokių vaistų nuo jos.

Naujajame interviu 56-erių metų moteris atvirai papasakojo, kaip apie savo ligą informavo savo vaikus René-Charlesą, Nelsoną ir Eddy, kuriuos turi su mirusiu vyru René Angélilu.

„Vienu metu vos galėjau vaikščioti ir man labai trūko gyvasties.

Mano vaikai pradėjo tai pastebėti. Aš pagalvojau: „Gerai, jie jau neteko vieno iš tėvų. Nenoriu, kad jie išsigąstų.“

REKLAMA
REKLAMA

Aš jiems pasakiau: „Jūs netekote tėčio, bet mama serga kitokia liga. Aš nesiruošiu mirti. Tai kažkas, su kuo aš išmoksiu gyventi“, – sakė ji žurnalui „People“.

REKLAMA

Vyras buvo jos vadybininkas

Celine ištekėjo už Renė, kuris buvo jos vadybininkas, 1994 m. gruodį, praėjus metams po to, kai jie paskelbė apie sužadėtuves.

2000 m. jie atnaujino įžadus, 2001 m. susilaukė pirmagimio René-Charleso, o 2010 m. šeimą papildė dvynukais Eddy ir Nelsonu.

Renė mirė 2016 m. sausį, būdamas 73 metų, po kovos su gerklės vėžiu.

Kuriamas dokumentinis filmas

„Amazon Prime Video“ dokumentiniame filme „I Am: Celine Dion“ gerbėjai bus supažindinti su jos sunkiais kelerių metų gyvenimo užkulisiais.

Prieš birželio 25 d. pasirodant filmui, ji papasakojo apie ją kankinančius simptomus interviu su Hoda Kotb laidoje „Today“.

„Tarsi kas nors tave dusintų. Tarsi kas nors stumtų tavo gerklų ryklę atgal. Ją ištinka spazmas“, – pasakojo ji laidos vedėjai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų