C. Diaz odą subjaurojo neprofesionalūs gydytojai?

Užsienio aktorė Cameron Diaz dažnai buvo giriama už puikią išvaizdą ir tai, kad atrodo gerokai jaunesnė negu yra iš tiesų. Tačiau šią savaitę lankydamasi Paryžiaus mados savaitėje ji sukėlė kitų kalbas dėl savo veido. Aplinkiniai stebėjosi jos raukšlėmis.

Viena populiariausių aktorių atkakliai sportuoja ir daro viską, kad išsaugotų savo grožį. C. Diaz viena iš tų, kurios neatsisako plastikos chirurgų pagalbos. Prieš savaitę ji viename paplūdimyje pasirodė su gerokai didesne krūtine negu įprastai.

Tačiau kur kas daugiau kalbų sukėlė jos veido oda, nenatūralios raukšlės ir jos pakylimai. Fotografai skubėjo įamžinti tokią garsenybės išvaizdą, kiti diskutavo, kas tai: ar neprofesionalus gydytojų darbas, ar visgi aktorės amžius daro savo. Kaip žinia, Holivudo įžymybė dažnai kreipiasi pas gydytojus dėl botokso injeksijų.

Taip pat skaitykite:

Pokyčiai: C. Diaz pasididino krūtis?

Kur dingo C. Diaz grožis?


Rašyti komentarą...
a
aa
2012-01-25 16:23:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
normali ta oda
Atsakyti
0

L
L
2012-01-25 16:28:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
nematau nieko blogo ;)
Atsakyti
0

K
Koze
2012-01-25 16:28:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas cia per nesamone, juk ji irgi nejaunuole, naturalus gamtos procesas. Labai graziai atrodo moteris, manau kiekviena pavydetu ir sulaukus tokiu metu (siais metais jai bus 40 m.) taip atrodyti. :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (150)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų