Buvusi Angelinos Jolie meilužė – nusikalstamo pasaulio atstovė

1996-ųjų metų pradžioje Jenny Shimizu ir pasaulinio garso žvaigždė Angelina Jolie buvo pora. Merginos garsiai kalbėdavo apie savo lesbietiškus santykius. Poros santykiai užsimezgė tuomet, kai jos susitiko kino juostos „Foxfire“ filmavimo aikštelėje.

16

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Buvusi Angelinos Jolie meilužė Jenny Shimizu

Tiesa, pasibaigus merginų draugystei, J. Shimizu puolė į kitos draugės glėbį ir tapo nusikalstamo pasaulio atstove.

Moteriai teko sumokėti 20 tūkst. dolerių užstatą po to, kai ji buvo apkaltinta ginkluotu užpuolimu. Vėliau, bėdos nesibaigė, tais pačiais metais J. Shimizu teko mokėti 80 tūkst. užstatą dėl nusikalstamų veiksmų ir užpuolimo su šaunamuoju ginklu.

Vis dėlto, nesėkmių ruožas baigėsi 2014-aisiais, kai Jenny vedė savo širdies draugę Michelle Harper.

Tiesa, pastarieji metai pačiai A. Jolie buvo itin sunkūs, moteris ne tik neteko abiejų krūtų, jai buvo pašalintos ir kiaušidės. Net nepraėjus savaitei po mastektomijos operacijos, jai buvo įdėti krūtų implantai. Įprastai tokios procedūros atliekamos tik po 2 ar 3 mėnesių.

Negana to, atimi šaltiniai skelbia, kad A. Jolie ir B. Pitto santykiai itin pašliję. Garsi moteris sveria vos 37 kg, atsisako valgyti kietą maistą, vartoja tik skysčius ir neretai visą dieną praleidžia tiesiog gulėdama lovoje. B. Pittas kreipėsi į medikus prašydamas pagalbos, kurios jo žmona kategoriškai atsisako.

REKLAMA

Užgriuvusios problemos gerokai pablogino ir šeimyninius santykius. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad garsi pora jau metus miega skirtinguose miegamuosiuose.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Vos 37 kg sverianti Angelina Jolie pirmą kartą apsinuogino po krūtų šalinimo operacijos


Rašyti komentarą...
S
Skitas
2016-02-21 16:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškrypęs pasaulis
Atsakyti
-2

L
L
2016-02-21 16:32:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia gali buti trauka tarp vienodu lyciu? Tik iskrypusios mintys gali pritraukti tokius santykius. Zmogelis uzsinorejo sekso ir lipa ant bet ko. Lb blogai kai visuomene nesugeba kontroliuoti savo minciu todel ir gyvename tamsos amziuje kai duodama nesusiprateliams laisves be ribu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų