Buvęs „Smokie“ lyderis Ch. Normanas pradėjo šventinį koncertų turą Lietuvoje

Vakar koncertu Šiaulių arenoje kultinės Anglijos grupės „Smokie“ auksinis balsas Chrisas Normanas pradėjo savo šventinių koncertų turą Lietuvoje. Vos tik pasirodęs scenoje, atlikėjas sulaukė didžiulio žiūrovų palaikymo, dar audringesnės ovacijos nuskambėjo jam lietuviškai pasisveikinus ir ištarus: „Labas vakaras“.

Nuo pat pirmųjų sekundžių koncerte įsivyravo draugiška ir be galo šilta atmosfera. Ore tvyranti magiška energija greitai pavergė žiūrovų širdis – vos suskambus pirmosioms melodijoms keletas jų pakilo iš savo vietų ir erdvę prie scenos pavertė šokių aikštele. Toks žiūrovų „akibrokštas“ netrukus sulaukė ir paties vokalisto Chriso Normano palaikymo bei paskatinimo prie grupelės žmonių prisijungti daugiau salėje esančių šokių mylėtojų.

„Lietuvos scenoje pasirodau jau ne pirmą kartą, todėl labai džiaugiuosi, jog šį kartą mano koncertų geografija bus platesnė. Pirmą kartą lankysiuosi ir pasirodysiu Panevėžyje. Labai laukiu šio pasimatymo su „Cido“ arenoje susirinkusiais žiūrovais ir koncerto, kuriuo užbaigsiu šventinių koncertų ciklą“, – sakė Chrisas Normanas. Šį vakarą žvaigždė koncertuoja Klaipėdoje, savaitgalį pasirodys Kaune, o gruodžio 16 d., pirmadienį, pirmą kartą gražiausius savo kūrinius dovanos žiūrovams Panevėžio „Cido“ arenoje.

REKLAMA

Panevėžyje Chriso Normano koncerto jau laukia daugiau kaip 2,5 tūkst. žiūrovų, tačiau atlikėjas kviečia prisijungti visus ir paskutinę savaitę prieš didžiąsias metų šventes areną paversti nepakartojama geros muzikos, pakilios nuotaikos ir puikiai pažįstamų dainų fiesta.

Chriso Normano koncertuose Lietuvoje skamba tokie šlageriai, kaip „Living Next Door to Alice“, „Midnight Lady“, „Needless and Pins“, „Mexican Girl“, „Oh Carol“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don't Play Your Rock'N Roll to Me“ ir kiti tiek iš „Smokie“, tiek ir asmeninio Chriso Normano repertuaro.

Bilietus į Chriso Normano koncertą Panevėžio „Cido“ arenoje galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose ir internetu www.tiketa.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų