„Burbule“ pirmoji Ruslano išpažintis Miai: ašarų sulaikyti nepavyko

Šventinį sekmadienio vakarą „Didžiojo šou burbulas“ eteryje netruko netikėtumų. Vienas iš jų – prie „burbulo“ prisijungė dainininkas Ruslanas Kirilkinas. Jis pakeitė iš projekto iškritusią dalyvę Kristiną Jurę.

Ruslanas Kirilkinas, kurio karjera prasidėjo dar „Dainų dainelėje“, ir kuris yra daugeliui pažįstamas iš kitų muzikinių šou, dalyvių gyvenimus žinomas vyras sekė jau kurį laiką ir dalį čia esančių žmonių jau pažįsta. Tačiau nė vieno iš jų Ruslanas nedrįstų pavadinti nei draugu, nei priešu.

Tačiau bene labiausiai jo prisijungimu prie projekto džiaugėsi Mia. Ji ir aprodė Ruslanui patalpas, o vėliau tarp jų netrūko ir nuoširdžių pokalbių.

Pirmieji Ruslano žingsniai Burbule

NAUJOKAS Ruslanas Kirilkinas žengia į Burbulo namus!!!🥳🔮

Posted by Didysis Šou Burbulas on 2021 m. balandžio 5 d., pirmadienis

Vieno iš jų metu Ruslanas prisipažino, kad yra Mią apkalbėjęs.

„Praeitą vasarą Miai pasakiau tokį dalykų ir ilgai galvojau, kad reikia pasakyti. Ne tai, kad būtų sunku, bet galvojau, kad man padės atsikratyti praeities šleifo. Ji man niekada nelipo. Man kažkas trukdė pažinti žmogų. <...> Aš tau sakiau vasarą. Vasarą nuoširdžiai pasakiau, kad ar man blokas, ar kas“, – pasakoti pradeda Ruslanas.

REKLAMA

Tačiau Mia įsiterpia ir papasakoja, kaip tas nutikimas atrodė iš jos pusės: „Tu man pasakei ne taip. Atėjai ir pasakei, kad Mia, noriu tavęs labai atsiprašyti. Aš nesupratau už ką. Jis man stovi ir kalba. Aš sakau, kas yra. Sako, aš tave apkalbėjau seniau labai negražiai. Aš sakau, ką. Aš tokia išsižiojus stoviu. Niekada nežinojau, kad taip buvo. Man labai patiko, kad radai drąsos man pasakyti. Aš tai labai vertinu. Nuo to karto ir praėjome bendrauti“.

„Ir taip sutikdavo praeitą vasarą, kad mūsų koncertai susidubliuodavo. Atėjo man toks vidinis, kodėl aš negaliu pasakyti, kad kalbu šūdus apie ją. Juk prasilenkiam, pasakom labas, labas. <...> Ir, Mia, tu šitoje vietoje taip viską priėmei... Kitas žmogus gal sakytų, eik tu šikt, neįdomi man tavo nuomonė, o tu taip įdomiai priėmei“, – tęsia atviravimus Ruslanas.

Jis priduria, kad noras atsiprašyti kilo vieno iš Mios koncerto metu, kai jame lankėsi su savo draugu:

„Prisimenu, kad sėdime su draugu tavo koncerte ir aš sakau jam, aš nesuprantu, ji man nieko nepadarė, bet ji man nelipo. Noriu jos atsiprašyti, kad esu ją apkalbėjęs“, – sako Ruslanas ir ašarodamas skuba apsikabinti Mios.

Mios ir Ruslano pokalbį galite pamatyti čia:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prabilęs apie savo dalią karantino metu, R. Kirilkinas nebesulaikė ašarų. „Šitas visas laikotarpis… Tu supranti, kad tu negali dainuoti, supranti, kad daugelis negali daryti to, ką dirbo ir darė iki šiol. Po tokios pertraukos viską taip nusibraukti ir užsidėti kažkokią artisto kaukę yra sudėtinga. Tikrai beprotiškai pasiilgau dainavimo, to ryšio su žiūrovu. Aš ateinu dainuoti – aš gi dainininkas“, – kalbėjo jis.

Naujas dalyvis – Ruslanas Kirilkinas

Žinomas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas – NAUJOKAS Burbule!😎🔮 Jis žino, ko vertas, tad susipažinkit!😉

Posted by Didysis Šou Burbulas on 2021 m. balandžio 5 d., pirmadienis

Šventinį Velykų sekmadienį „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai turėjo paruošti pasirodymus pagal lietuviškus hitus. Kūrinį laisvai rinktis galėjo Justinas Lapatinskas, Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė, Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, Norbertas Liatkovskis, šokėjai Violeta DaQueen bei jos vyras Augustinas Paulionis-Auggi. Visiems kitiems kūriniai buvo priskirti.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“.

„Didysis šou burbulas“ – didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 naujiena, kuri apjungs realybės ir sekmadienio TV šou. 

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/


Rašyti komentarą...
J
JO
2021-04-05 19:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
prisišniojo abu su Mia ir blūdija nesamones,gal neduokit dalyviams alkoholio
Atsakyti
-4

Šiaulietė
2021-04-05 19:15:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keistai Ruslanas pradeda, nuo verkšlenimų
Atsakyti
-9

A
Audrius
2021-04-05 19:06:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturėjo Kristina iškristi.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų