Bunkės vestuvių planuotoja – apie darbą su atlikėja ir keisčiausius kitų porų norus: atskleidė, kiek kainuoja vestuvės Maljorkoje

Praėjusį savaitgalį Maljorkoje vestuves antrąjį kartą atšoko Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus. Poros švente saulėtoje saloje rūpinosi įmonė „Idea Mallorca“, kurios įkūrėja Erika Zuikė sutiko tv3.lt portalui papasakoti, kokių norų dažniausiai turi sutuoktiniai, atskleidė, kiek kainuoja tokios vestuvės, ir leido pažvelgti į Natalijos ir Edgaro vestuvių užkulisius. 

E. Zuikė atvira: didelės storos lietuviškos vestuvės – nebemadingos. Tiesa, pasak jos, poros vengia ir kito kraštutinumo. Moteris atskleidžia, jog dažnai poros vestuves užsienyje renkasi, siekdami pabėgti nuo „giminės susitikimo“ formato:

„Pas mus atskrenda žmonės su šeimomis ir draugais. Vestuvių svečių kiekis svyruoja tarp 15 ir 55 žmonių. Pagal draugų ir giminės platumą priklauso. 

Storų lietuviškų vestuvių nebūna, o labai mažų vestuvių daugiau buvo prieš 5-6 metus. Dabar kažkaip visi nori turėti kompanijos. Kelionės – sudėtingas reikalas. 

Tie dvidešimt penki žmonės dažniausiai būna tie, su kuriais labiausiai norisi džiaugtis. Dažnai jaunieji sako, kad skrenda pas mus, norėdami pabėgti nuo tetų ir dėdžių, kuriuos matai kartą į kelerius metus, bet nepakviesti į vestuves Lietuvoje, jie įsižeistų. O tuokiantis užsienyje dažnai nelieka tos problemos. 

Mes prieš septynerius metus irgi taip padarėme. Norėjome tuoktis ten, kur šilta, ir norėjome pabėgti nuo nesuskaičiuojamo skaičiaus dėdžių ir tetų“, – prisimena E. Zuikė. 

Paklausta, kiek apytiksliai kainuoja vestuvės pasakiško grožio saloje, Erika netikėtai pasako konkretų skaičių. Tiesa, pasak jos, jis dažniausiai fiksuotas nebūna, nes viskas priklauso nuo individualios poros norų ir biudžeto:

„Čia yra praktiškai kiekvienos nuotakos pirmasis klausimas – kiek kainuoja. Visada sakau, kad dvidešimčiai žmonių vestuvės kainuos apie dešimt tūkstančių eurų. O ar iš tiesų kainuos septynis, dešimt, trylika ar septyniolika tūkstančių – priklausys tik nuo jaunųjų pasirinkimo. 

Nuo apgyvendinimo labai priklauso kaina, ar nakvos keturias naktis, ar savaitę, ar vilai mokės tris šimtus už naktį ar 1300. Visokie variantai galimi. 

Galima vakarienę užsisakyti, kad šefas atvyktų į vilą – tai kainuos nuo 35 eurų žmogui, bet gali ir 95 ir net 145, priklauso nuo šefo. Mes suteikiame paslaugų katalogus nuo-iki, o žmonės patys renkasi, kaip norės paskirstyti pinigus. Mano darbas yra duoti jiems plytas, iš kurių jie statysis namą“, – tikina E. Zuikė. 

O kokių keisčiausių norų yra turėję jaunavedžiai? Pasak Erikos Zuikės, vieną išskirti gana sunku, tačiau pagalvojusi ji vis tik prisiminė vieną istoriją. Moteris tikina, jog porai norint, atrodytų, visiškai paprasto dalyko – fejerverkų, teks neblogai paploninti piniginę:

REKLAMA

„Yra vieną kartą jaunieji vakarinei daliai prašę užsakyti tigrus, kad būtų narvuose šonuose – „wow“ efektas. Šito nepavyko įgyvendinti, nes pasaulyje dabar yra žymiai labiau saugomi gyvūnai ir panaikinta ta pramoga. 

Fejerverkus Maljorkoje savo šventei turėti kainuoja nuo trijų tūkstančių eurų. Tai yra brangus malonumas, nes Maljorka yra sala ir joje draudžiama ugnis. Pačiam kažką pigesnio nusipirkus leisti net negalima, turi būtinai važiuoti kompanija, turinti licenciją“, – tikina vestuvių planuotoja. 

O koks buvo bene garsiausiai šiemet nuskambėjusių – Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvių planavimas? Pasak planuotojos, dirbti su dainininke jai buvo vienas malonumas: „Ši pora buvo viena iš paprasčiausių. Norai ir lūkesčiai jų buvo jauki rami šventė ispaniškoje atmosferoje. 

Buvo nepaprastai lengva dirbti su Natalija. Labai su nuotaka sutapo mūsų mintys, labai greitai supratome, ko jie nori, kokia jų vizija. Nuotaka sakė, kad pasiteisino visi lūkesčiai su kaupu. 

Jie dar turi paruošę staigmenų staigmenėlių, ką numatę veikti šią savaitę. Manau, kad Lietuvoje juos stebintiems tiek socialiniuose tinkluose, tiek žiniasklaidoje, bus įdomu pamatyti, ką jie dar sugalvoję“, – mįslingai užsimena Erika Zuikė.


Rašyti komentarą...
P
Patriotas
2021-09-20 19:53:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visose foto Edgaro ranka kišenei,tai ka jis kišenini "biliarda" žaidžia,jau Nataš nebereikalinga.
Atsakyti
-1

A
Ana
2021-09-20 21:58:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaizdą gadina ta ranka kišenėje , nekultūra .
Atsakyti
-2

A
Atlikejas
2021-09-20 19:32:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokybiskai atlieku elektros instaliacijos darbus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų