Bunkei po operacijos padeda mylimasis: kai skauda – nebegali kentėti

Atlikėja Natalija Bunkė visai neseniai gulėsi ant operacinio stalo. Moteriai buvo atliekamos net kelios plastinės operacijos. Praėjus kiek laiko po operacijos, ji džiaugėsi, kad skausmas kiek aprimo, o buities darbus padeda susitvarkyti sužadėtinis Edgaras Eidėjus.

23

Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad tikisi, jog jau birželio pabaigoje galės lipti ant scenos.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė papasakojo, kaip jaučiasi po operacijos

Praėjusią savaitę N. Bunkė gulėsi ant operacinio stalo. Jai buvo plyšęs krūtų implantas, todėl nusprendė, kad nori pašalinti juos. Taip pat jai buvo atlikta akių vokų korekcija, patobulino šalia lūpų esančią mimikos raukšlę bei nusiurbė pagurklio riebalus.

„Viskas gerai. Kiekvieną dieną darosi vis geriau. Skausmas mažėja kiekvieną dieną. Tos, kurios darėsi krūtinės operaciją, žino, kad skausmas it plešia krūtinę. Faktas, kad tai reikia iškęsti“, – apie skausmus po operacijos kalbėjo N. Bunkė.

N. Bunkė džiaugėsi, kad nuskausminamuosius gėrė tik porą dienų, o dabar jų visai nereikia: „Porą dienų gėriau nuskausminamuosius. Kai skauda – negali kentėti, todėl reikėjo gerti vaistus. Dabar jau gal 3 dienas jų negeriu. Jaučiuosi tokia lėtesnė, ramesnė, nelakstau visur. Tikrai lėtesnis tempas ir nesiimu sunkesnių darbų. Dirbu tik su reklamos projektais, negaliu jų padėti į šoną, nes jie yra metiniai projektai. Žodžiu, tokius dalykus turiu pildyti, bet kažko sunkesnio nedarau.“

Tiesa, veikli moteris dabar nuo kasdienių darbų kiek turės atsitraukti, tačiau jai į pagalbą visuomet atskuba sužadėtinis Edgaras.

„Atlikti buities darbu padeda Edgaras. Vyras, kuris apsiima tiek vyriškais, tiek moteriškais darbais. Jam visai nesvarbu. Aišku, aš pati jau nuobodžiauti pradėjau. Sodininkystės darbais užsiimu, bet tik tai darau Edgaro rankomis. Žinoma, apžiūriu savo gėles, palaistau. Pagainioju Edgarą. Liepiu jam tą ar aną padaryti. Ar tai būtų nuomų ruošos darbai, ar sodo darai – atlieka Edragas. Pagainioju ir Kristupą, kuris būna nepadaręs namų darbų. Dabar esu tokia vadovė“, –  juokėsi žinoma moteris.

REKLAMA

Nepaisant to, kad visus darbus atidėjo šiek tiek į šalį, tačiau tikisi, kad jau birželio pabaigoje ji galės lipti ant scenos: „Nuo birželio galo prasidės mano koncertai. Birželio gale jau tikrai bus neblogai situacija. Kompresinę liemenėlę reikia nešioti 2 mėnesius. Išnešiosiu ją. Pasisiūsiu sceninių drabužių, kurie ją paslėps. Skausmo turėtų jau nebesijausti. Pirma savaitė po operacijos – sunkiausia. Pati normaliai nieko negali padaryti. Labai sunku net pačiai atsistoti, atsikelti iš lovos. Reikia prašyti pagalbos. Dabar galiu pasakyti, kad jau atsikeliu pati. Skauda, bet nieko baisaus. Spėsiu ir pasirodymams pasiruošti.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašėme apie atlikėjos N. Bunkės operacijas. Daugiau apie tai skaityti galite čia.


Rašyti komentarą...
B
Bobik
2020-05-28 13:44:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar apatinių lūpų raukšlės nepanaikino? Skaitytojams reikėtų apie tai būtinai žinoti...
Atsakyti
-5

R
Rembo
2020-05-28 17:11:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ślykštu, moteris su tokia krūtine, aš už naturaluma, o ištikrųjų niekam neidomu jos pripūsti papai
Atsakyti
-3

n
nesuprantu
2020-05-28 12:04:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi silikoninių papų turėtų neskaudėti, o tikram vyrui nelabai ir rūpėti.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų