Dainininkei Natalijai Bunkei, dažnai vadinamai POP diva, prieš 8 metus atlikta krūtų didinimo implantais operacija, deja, nepraėjo be komplikacijų, rašoma pranešime spaudai.

Natalijai Bunkei atliks operaciją(Nuotraukos: Darius Gedvila.)

Natalijai Bunkei atliks operaciją(Nuotraukos: Darius Gedvila.)

Dėl plyšusių implantų ir diagnozuotos kapsulės kontraktūros žinomai moteriai šiandien „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Darius Bagdanavičius atliks kompleksinę kontraktūros šalinimo, implantų keitimo bei krūtinės korekcijos operaciją.

„Praėjus keleriems metams po krūtų didinimo operacijos, pajutau, kad krūtinė tapo kietesnė, tačiau į tai per daug nekreipiau dėmesio ir gyvenau toliau. Vėliau pastebėjau, kad kuo toliau, tuo labiau viena krūtis kietėja ir kyla į viršų. Ilgainiui tai pradėjo trukdyti, o atlikta echoskopija parodė, kad abu implantai yra plyšę, taip pat nustatyta ir komplikacija, vadinama implanto kapsulės kontraktūra“, – atvirauja Natalija Bunkė.

Kurį laiką svarsčiusi, ar verta prabilti apie tai viešai, ar tyliai ramiai „susitvarkyti“ ir tiek, moteris nusprendė, kad vis dėlto pasidalins savo istorija su kitomis Lietuvos moterimis - edukaciniais tikslais. Dažnai moterys, pasiryžusios pakoreguoti savo išvaizdą plastinės chirurgijos pagalba, susikoncentruoja tik į gražiąją savo svajonės įgyvendinimo pusę, pamiršdamos apie tai, kad, visų pirma, tai – chirurginė intervencija. Ir kad jai privalu atsakingai pasiruošti, įvertinus visus „Už“ ir „Prieš“, po operacijos rūpestingai laikytis gydytojo nurodyto režimo bei reguliariai tikrintis, t.y., kasmet lankytis pas plastikos chirurgą bei tirtis ultragarsu.

REKLAMA

Pasak plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Dariaus Bagdanavičiaus, atlikus krūtinės didinimą implantais, aplink juos susiformuoja kapsulės – tarsi apvalkalai. Tai normali organizmo reakcija į svetimkūnius ir natūrali gijimo proceso dalis. Tačiau kartais atsitinka taip, kad ši kapsulė tampa itin kieta ir stora, ji pradeda spausti implantą ir gali net deformuoti krūtį, sukeldama didelį diskomfortą. Ši komplikacija vadinama kapsulės kontraktūra, kurios lygis pagal pacientės jaučiamus simptomus gali būti vertinamas nuo I iki IV laipsnio.

„Tai viena iš sudėtingesnių komplikacijų, nes operacijos metu reikia pašalinti ne tik seną implantą, bet ir sustorėjusią kapsulę, o tada dar atstatyti krūties formą“, – aiškina plastikos chirurgas.

Tikslios kontraktūros atsiradimo priežastys nėra žinomos, tačiau jos susiformavimui įtakos gali turėti tokie veiksniai kaip: autoimuninės ligos, bakterijų patekimas ar kraujo krešulių susidarymas operacijos metu, implanto paviršiaus šiurkštumas, būdingas senesnės kartos implantams, genetika ir rūkymas.

„Kalbant apie Natalijos atvejį, ko gero, pabrėžčiau senos kartos implantų įtaką, nes jų sukeliamų komplikacijų rizika siekdavo iki 20 % ir net daugiau. Pacientei prieš 8–erius metus sudėti implantai šiuo metu pasaulyje jau nebenaudojami, nes neatitinka šiuolaikinių kokybės ir saugumo standartų reikalavimų“, – atskleidžia D. Bagdanavičius.

Moterys, turinčios nedidelę – I ar II laipsnio kapsulės kontraktūrą, dažniausiai nejaučia jokių simptomų ir gyvena įprastą gyvenimą. Tačiau, esant III ar IV laipsnio kapsulės kontraktūrai, jaučiamas ne tik estetinis, bet ir fizinis diskomfortas, tada jau prireikia ir chirurgo pagalbos.

REKLAMA

Pasak D. Bagdanavičiaus, Natalijai diagnozuota III laipsnio implanto kapsulės kontraktūra kairėje krūtyje ir II laipsnio kontraktūra – dešinėje. Operacijos metu bus pašalinta susidariusi implanto kapsulės kontraktūra, seni implantai bus keičiami į naujus, beje – mažesnius, todėl prireiks ir nedidelės krūtų rekonstrukcijos bei pakėlimo. Pasirinkti „Motiva“ implantai yra vieni saugiausių pasaulyje dėl unikalių nano paviršių, pasižyminčių geresniu biologiniu suderinamumu, t.y. natūralesne sąveika tarp implanto ir jį gaubiančių audinių. Jų sukeliamų kontraktūros komplikacijų rizika yra mažesnė nei 1 %.

„Būdama 29-erių, pasididinusi krūtinę jaučiausi madinga blondine su įspūdingu biustu (juokiasi). Tačiau dabar, jau brandesniame amžiuje, supratau, kad toks krūtinės dydis man daugiau trukdo negu patinka, ypač sudėtinga prisitaikyti sceninius kostiumus. Taip pat pastebėjau, kad didelė krūtinė mane optiškai stambina“, – prisipažįsta dainininkė.

Naudojantis proga, kad vis tiek jau teks gultis ant operacinio stalo, Natalijai tuo pačiu bus atlikta ir viršutinių akių vokų korekcija. „Sulaukus 34-erių metų pastebėjau, kad akių vokai tapo sunkesni ir pakritę, o akys rytais atrodo labiau patinusios. Esu scenos žmogus ir norisi, kad akys

būtų išraiškingos, o ne pavargusios ir liūdnos. Kadangi jau pasiryžau operacijai ir vis tiek reikės laikytis pooperacinio laikotarpio režimo, tai pamaniau – o kodėl gi ne? – pasakoja N. Bunkė.

Užkritusius viršutinius akių vokus nulemia žmogaus genetika, tačiau ši problema pradeda ryškėti maždaug nuo 35–erių metų, kai, žmogaus veidą veikiant gravitacijai ir vykstant senėjimo procesams, oda praranda elastingumą.

REKLAMA

Kaip pastebi plastikos chirurgas D. Bagdanavičius, užkritusių viršutinių akių vokų operacija patenka į populiariausių plastinių operacijų penketuką. Ji nesudėtinga ir neilgai trunkanti, todėl ją galima derinti kartu su kitomis operacijomis.

Kai žinoma moteris lankėsi „Gijos Klinikose“ žiemą, konsultacijos metu buvo priimtas sprendimas operuotis, tačiau jo įgyvendinimą teko šiek tiek pavėlinti dėl šalyje įvesto karantino. Situaciją šiek tiek apsunkino ir privalomas tyrimas dėl Covid-19 viruso bei atsakymo laukimas. „Neslėpsiu, šiokio tokio nerimo buvo, o ir pati procedūra nėra iš maloniųjų“, – išgyvenimais dalijasi pacientė. Šįkart neigiamas tyrimo atsakymas buvo kaip niekad svarbus, kad pagaliau galėtų įvykti ilgai planuota operacija.

„Lankiausi pas keletą plastikos chirurgų, tačiau savo kūną ir sveikatą patikėjau gydytojui Dariui Bagdanavičiui ir „Gijos Klinikoms“. Matyt, tarp manęs, daktaro ir Klinikų įvyko taip vadinama „chemija“, – šypsosi Natalija Bunkė.

Reklama
2020-05-22 11:32:22
Reklamuoja Bunke daktara ir plastikinius papus.Greit bus nebereikalingi tie plastikai
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Melzeja 2020-05-27 22:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsargiai Bunkė remontuojas   ATSAKYTI
Algis 2020-05-24 11:09:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visai silikoninius papus kur nėra jokios mėsos jaunas sugyventinis stipriau pamaige ir plyšo pirst, tai reike kitų nes atrodis kad tinka rapsų darže zvirbliams baidyti   ATSAKYTI
Geras 2020-05-23 23:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Buvo bum. Kas vyksta Kaune.    ATSAKYTI
Irena 2020-05-23 19:32:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Och!
Kaip man įdomi ta ar tos, didinančios papus... O ką man daryti, jei nuo 17 vaikštau su D? Ir dabar beveik 68, ir vis sunkiau nešioti, nes F ar G reikia... Užversti spaudą kaip man blogai??? Kaip sunku nešioti? Gal labdaros paprašyti? O gal nufotografuoti papus, svietui parodyti, kad jie dar pakankamai gražūs?   ATSAKYTI
ERIKAS 2020-05-23 17:26:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TAIP IŠSAMIAI, KAIP KAD KIEKVIENAM AKTUALU BŪTŲ...   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-05-23 09:17:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sunku būtų rasti kitą tokią antipatišką, visiškai anticharizmišką moterį .
Moterys visos kažkuo gražios. Bet Bunkė kažkokia atstumianti, nemalinu į ją net žiūrėti, klausytis jos balso, kalbų , dirbtino juoko. Brrrrr.....   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-05-23 09:13:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ar tą zvonkė-bunkė- prodiuserių kotu ciulpikė dar gyva?
Aš jau galvojau kad jos nėra. Jau galvojau kad į TV ateis kompetentinga, gabi ir graži mergina vietoje šios plastmasinės kumelės .
Matomai eilinį kartą, šis dirbtinis šou meteoritas, nori dirbtinai blygstelėt Lietuvos dangėje prieš pradingdama amžiams.
Užknisa tas jos gomurinis bjaurus balsas, dirbtinė šypsena. Viskas pas ją netikra , dirbtinai. Kaip ir papai.
   ATSAKYTI
Vidas 2020-05-22 22:34:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Koks ten juos tas vyras vaflis,o ne vyras buvęs menas tai tuo viskas ir pasakyta.normalus vyras tokios zertvos nepristotu.   ATSAKYTI
Marokas 2020-05-22 22:30:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ar jūs zurnaliugos neturite apie ką rašyti ar kas jums darosi?juk sita prostike bonke jau senai niekam nebeydomi o ypač jios hahaliu nurašyti tešmenys
   ATSAKYTI
As 2020-05-22 21:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jeigu Dievas nedavė normalių buferiu,tai iš padielku nieko gero   ATSAKYTI
Jo 2020-05-22 20:46:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bunkei plastmasiniai papai sulūžo.,jeigu neturi savo tai ir nereikia
,Kokie tie vyrai plastmasės gniaužo,fui   ATSAKYTI
Saule 2020-05-22 19:50:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip šlykštu.    ATSAKYTI
Vima 2020-05-22 19:39:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O danties niekam neišrovė? Gėda žurnalistams.    ATSAKYTI
Regina 2020-05-22 18:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Šaunuolė, nepavydekit jei jūsų rankos nėra lietusios gražios krūtinės. Pas mane 5, visi ir visos pavydi, tiesa natūrali. Nieko blogo nematau, kad galima pakoreguoti. Reklamuotis nereiktų, nes yra daunu ir dauniu kurie dergia. Užsiimkite savo išvaizda!!!    ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-05-23 09:02:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tu čia pasigirti norėjai?
Bet pasirodei idiotė...  
Jonas 2020-05-24 02:12:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baisiai kam ce ydomūs tie jos plasmasiniai papai debilai tie delfiniai visai nera normaliu temu.tik nesamones  
Monika 2020-05-22 18:42:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Niekam čia neįdomūs tavo papai,o tam tavo islaikytiniui tiks bet kokie šiaip ar taip numelzti vyrų   ATSAKYTI
Bravo 2020-05-22 18:02:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Čia,kaip toje pasakoje,nebenoriu būti dvarininkėnė,noriu būti bajorienė,-taip ir su implantais netikrais,-boba iš ratu,ratams lengviau-netikrus kapus lauk,organizmui lengviau.   ATSAKYTI
Veronika 2020-05-22 17:57:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nebežino, kaip viešintis. Neturi kur dėti pinigų, vargšė. Sūnum geriau labiau rūpinkis.    ATSAKYTI
Ei 2020-05-22 17:34:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Broli, ar tu žinai su kuo ta bunke dar trinasi. Atmink, ne tu vienas dabar ją dulkinti. Tokios nemoka būti ištikimos. Gerai pasidomėk    ATSAKYTI
Jul 2020-05-22 17:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai viena nepakenčiamiausiu moterų. Ir tas balsas ir ta kumelės išvaizda vos tik pamačius ar išgirdus vemt verčia. Nu nežinau ar tikras geras vyras galėtų su ja būti. Šitas tai aišku dėl ko būna. Juk dirbti tai nereikia, o pisti ir knisti tai gauna. Netikiu, kad jis ją tokią visų išmaltą ims į žmonas.
,    ATSAKYTI
Rrrrr 2020-05-22 17:29:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokius bliudus žinoma kad nelengva nešioti, o gal jau susinešiojo ir reikia atnaujinti   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Orestas Vaigauskas ir jį įkūnijantis Aistis Mickevičius (tv3.lt fotomontažas)
Geriausių vedėjų duetu vadinami Orestas ir Džilda Vaigauskai televizijos eterį užkariavo jau seniai, vis dėlto tik nedaugelis žino, kaip šis duetas gimė iš tiesų. Specialioje ...
Dalia Grybauskaitė (Fotobankas)
Daugelis žmonių vis dažniau savo asmeninio gyvenimo akimirkomis pasidalija ir socialinėje erdvėje.  Ne išimtis ir (2009–2019 m.) Lietuvos Respublikos prezidentė ...
Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Šio antradienio popietę dizaineris Aleksandras Pogrebnojus žiniasklaidos atstovus bei kelis kviestinius svečius pakvietė į savo naujos kolekcijos pristatymą sostinėje. ...
Gabrielė Martirosian (nuotr. Organizatorių)
Populiari televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosian atvira, kaip ir visiems sulėtinus gyvenimo tempą ir didžiąją laiko dalį praleidžiant namuose, jų svarba išaugo ...
Rokas Čepononis ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė  (tv3.lt fotomontažas)
Atlikėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė kartu su vyru Roku pristatė naują kūrinį, kurį skyrė išsiilgusiems vasaros. Pora prisipažino, kad idėja sukurti dainą gimė karantino ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų