Budrienės mokinės atviros – sumos, kurias lietuviai skiria šventėms, kelia juoką

Iki gegužės 4 d. Prienų rajone, sodyboje „Grand Vila“ vyksta mokymai, organizuojami vienos žinomiausių Lietuvos švenčių planuotojų Ingos Budrienės.

67

Būrelis šį amatą ir renginių dekoravimo subtilybes perprasti norinčių merginų šįkart žinių semiasi ne tik iš savo sekamosios pokylių madų diktuotojos, bet ir iš Ibizoje veiklą vystančios, „Events by G Ibiza“ įkūrėjos Gintarės Dapkutės Rodriguez, floristės Ritos Bagdzevičiūtės bei seserų iš Dubajaus, kompanijos „Bianca Event Styling“ sielų Sandy Audi ir Sawsan Aoudi Kawash, rašo pranešime spaudai.

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Budrienės mokinės prakalbo, kokias sumas lietuviai skiria šventėms: kelia šypseną

Iš viso tris dienas užsiėmimuose praleisiančios damos lepinasi ne tik paskaitomis ir galimybe patirti praktikos niuansus, bet ir ruošiamais žinomo virtuvės šefo Ruslano Bolgovo patiekalais.

Renginį vainikuos gegužės 3-osios vakare vyksianti prabangi Gala vakarienė, kurios tema šįmet bus „Rožė“. Be šou programos ir virtuvės šedevrų, svečiai turės galimybę paskanauti I. Budrienės draugų, Prancūzijoje turinčių austrių ūkį, atgabentų šviežių jūros gėrybių.

Pirmoji praktinių mokymų diena buvo suskirstyta į dvi dalis – susipažinimas ir realių užduočių įgyvendinimas. Savo gyvenimo istoriją susirinkusiosioms papasakojusi I. Budrienė sulaukė ir nuoširdaus atsako – norinčiosios įgyti žinių dalinosi savo siekiais, svajonėmis bei patirtimi.

Maždaug trečdalis moterų „Luxury by Inga Budrienė“ mokymuose dalyvauja antrą ar trečią kartą. Daugelio jų svajonė – pačioms rengti grandiozines šventes ir jas dekoruoti. Kai kurios šioje srityje įgijusios ir nemažai praktikos, tačiau turimoms vizijoms įgyvendinti vis dar trūksta dosnių užsakovų. Mokymų dalyvės prasitarė – atokesnėse Lietuvos vietovėse įprasta parodyti nuotrauką, publikuojamą internete ar žurnale, ir paprašyti, kad „kažkas panašaus būtų sukurtą už 100 eurų“.

„Ir tai dar nieko!, - juokavo viena iš dalyvių, - Mano miestelyje žurnalinio grožio tikisi už 20 eurų!“.

REKLAMA

Mokymų dalyvės paskaičiavo, kad vien kuklesnė hortenzijų puokštė, pamerkta į didelę vazą, gali kainuoti nuo 90 iki 200 eurų, priklausomai nuo to, kokia tuo metu šių žiedų kaina Europos rinkoje.

Ant stalo, prie kurio pietauja ar vakarieniauja apie 30 asmenų, tokių kompozicijų, pagyvinamų ir rožėmis, ir populiarios orchidėjos falenopsio šakelėmis, gali prireikti ir 12. Tačiau norint sukurti efektingą vaizdą reikia ir dar daugiau detalių – staltiesės, servetėlių, įrankių, žvakidžių, žvakių, meniu, stalo kortelių bei kitų smulkių akcentų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų