Bružas – apie moterį, kuri galėtų užkariauti jo širdį: humoro jausmas – svarbiausia

Aktorių Audrių Bružą tikriausiai daugelis lietuvių įvardytų kaip vieną žinomiausių šių dienų aktorių. Vis dėlto tai – ne vienintelės priežastys, kurios aktorių išskiria iš minios. Jau ne vienerius metus jis vadinamas ir vienu stilingiausių Lietuvos vyrų, o jo ūsų nepastebėti – tiesiog neįmanoma.

Tiesa, kaip ir dažnai prie jo besiglaudžiančių įspūdingų moterų. Vis dėlto aktorius nuoširdus – šiuo metu jo širdis laisva, o moters išvaizda, nors jam ir svarbi, iš tiesų yra laikina. Tad graži moteris, anot Audriaus, kur kas daugiau, nei tik patraukli fiziškai.

Yra stilingas, bet daug laiko prie veidrodžio nepraleidžia

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ A. Bružas Kristinai Rimienei papasakojo apie savo stilių, garsiųjų ūsų priežiūrą, o taip pat ir apie jėgą, kuri, anot aktoriaus, turi labai didelės įtakos pasaulyje – moteris.

Bružas teigė, kad jo drabužių spinta nėra didelė, mat svarbiausias gebėjimas viską tarpusavyje derinti, tačiau save išties laiko stilingu. „Kodėl aš taip drąsiai tai sakau? Nes stilius, pasakyčiau, yra daugiau žmogaus individuali išraiška. Pavyzdžiui, kad ir riesti ūsai – tai nebūtinai turi būti dirgiklis kažkam, bet man pačiam patinka juos susitvarkyti, visas tas procesas, jų augimas“, – kalbėjo jis.

Taip pat, anot jo, svarbu rasti tai, kas yra tinkama pačiam tau. Ir nors aktorius nėra linkęs kritikuoti kitų įvaizdžio, kai kas jam pačiam, net jei ir visuotinai laikoma stilingumu, nepritinka.

„Vizualine prasme, man patinka būti tokiu, kokiu aš esu. Patinka užsidėti kepurę, marškinius, liemenę. Man patinka apsirengti tokiame stiliaus skonyje, kokį aš jaučiu, kas, skaitau, kad man, kaip  40 metų amžiaus vyrui, pritinka. Šiais laikais tai yra madinga, bet, pavyzdžiui, aš niekuomet nesidėčiau kojinių su mikimauzu. Tai yra mano individualus stilius, ir jei kažkas vaikščios su mikimauzu, jis gal irgi bus ir jausis stilingas, nes jam tai patiks. Bet tai – ne mano stiliaus išraiška“, – atviravo aktorius.

K. Rimienės paklaustas, ar nesunku įsijausti į vaidmenį, jei personažo stilius itin skiriasi nuo paties aktoriaus asmeninio stiliaus pojūčio, A. Bružas teigė, kad gyvenimo vaidmens su tais, kuriuos kuria ekrane ar spektakliuose, jis maišyti linkęs nėra: „Tada būtų jau didelė problematika – būtų sunku susikalbėti su kitais. Jei aktoriai neišeina iš kažkokių vaidmenų, tai aš skaitau, kad arba jie labai gerai įėjo į vieną ar kitą vaidmenį, arba jie išprotėjo, arba jie yra prakeikti (juokiasi)“.

REKLAMA

Taip pat aktorius įsitikinęs, kad kuo toliau, tuo daugiau lietuviai vyrai tampa atviresni tiek stiliui, tiek ir su tuo susijusiomis kitomis detalėmis. 

„Man atrodo, kad estetikos pojūtis lavinamas iš kartos į kartą. Jei tėvas sūnui niekada nebuvo uždėjęs švarkelio, ir švarką jis užsidėjo būdamas 18-os metų jaunuolis, jis jaučiasi suvaržytas, negali jame išbūti ir kenčia. Arba jei apsirengia švarką vienąkart metuose kažkokiame renginyje, tada tas pojūtis taip pat toks suvaržytas. Tačiau, vėlgi, pas mus anksčiau nebuvo tokių tradicijų, žmonės negyveno pakankamai gerai. Buvo šalta, reikėjo daug dirbti – užsiiminėti estetika nebuvo kada“, – sako jis.

Moters išvaizda svarbi, bet dar svarbesnis humoro jausmas

Aktorius laidoje prisipažino, kad šiuo metu jo širdis yra laisva. „Dabar aš esu laisvas, nevedęs vyras, tad galite kažką siūlyti (juokiasi). Aš atviras visiems pasiūlymams, bet tai nereiškia, kad visus pasiūlymus priimčiau“, – šypteli jis.

Komplimentus mokantis sakyti vyras neslepia, jog moterys jam – labai žavus tvėrinys. „Dėl moterų labai daug kas vyksta gyvenime, dėl moterų daug ką žmonės sukuria. Pradedant nuo to, kad ir berniukui moteris, kaip mama, turi labai daug įtakos jo formavime, ir tolimesniame jo moterų pasirinkime. Žavios moterys vyrams turi labai daug įtakos, ir, kaip sakiau, tai gali inspiruoti labai gerus dalykus tam tikruose kūrimuose, bet gali būti postūmis ir labai baisių dalykų“, – sako jis.

O kokia moteris galėtų užkariauti A. Bružo širdį? Nepaisant to, kad prie aktoriaus anksčiau būdavo matomos išskirtinai išvaizdžios damos, jis pripažįsta, kad viskas sukasi ne vien apie grožį. Tiksliau, už jį yra daug svarbesnių bruožų, kuriais spinduliuoja išties žavios moterys.

„Moterys, kurių fokusas nukreiptas į tam tikrą saviugdą ir nuovoką, kad jos žavingumas, protas, humoro jausmas, pasitikėjimas savimi, ir drąsa nebijoti priimti laiko, kaip tėkmės, ir geras to pojūtis, yra didelė jėga. Tai yra ne moters fiziniame grožyje – kuris yra pirminis ir bent jau man yra svarbus – bet sveikame pasitikėjime savyje. Ne apsimestiniame įtikėjime, kad esi graži ar sėkminga, nors nieko iš tiesų nedarai, bet jei žmogus iš tikrųjų tiki, kad jis, turėdamas sveikatą, turi ir visas galias kurti. Toks žmogus visuomet bus gražus“, – sakė aktorius.

REKLAMA

Bružas priminė ir tai, kad svarbu, jog moterys gebėtų išlaikyti balansą: „Vizualika yra gerai ir man ji patinka. Bet ji yra laikina. Graži moteris yra ta, kuri turi humoro jausmą – o tokių mažai (šypsosi). Taip pat ta, kuri nepersistengia demonstruoti stiliaus, o yra stilinga, ir tai jaučiasi iš to, kaip ji vaikšto, kaip sėdi, kaip moka derinti drabužius, kaip moka ne per daug persikvėpinti. Tai – taip pat skonio dalykas, gebėjimas išlaikyti sveiką proporciją.“

Žinomas vyras neslėpė ir to, kad prie savęs įsivaizduotų ir nebūtinai stilingą moterį – tai taip nėra svarbiausia. „Galėtų būti ir susivėlusi, ir tokia, kuri savyje turėtų pašėlimo, bet jos žvilgsnis būtų šarmingas, o reikiamais momentais ji mokėtų susitvarkyti ir savimi pasirūpinti. Tai irgi turėtų daug šarmo. Yra ir toks tipažas moterų, kurios su makiažu gulasi prie vyrų, palaukia, kol vyras užmiega, ir tik tada viską nusiplauna. Ir, neduok dieve, jei jis atsikels anksčiau už ją (juokiasi).“

Aktorius neslėpė negalintis identifikuoti permanentinio makiažo, tačiau pastebi kitą šių laikų madą: „Žmogus proporcijų suderinamumą pasirenka, taip pat ir moterys – ar mes kalbame apie antakius, ar apie lūpas. Man keista, bet tenka matyti, kaip gražios moterys ir merginos labai išsipučia. Kartais jų paklausiu, nes noriu suprasti. Jos kažko prisileidžia, ir, galbūt, tai yra laikmečio įtaka, kad vienoje ar kitoje vietoje kažkas turi būti išpūsta.“

Anot jo, šiais laikais žmogus „išsipūsti“ gali nuo 3 skirtingų dalykų: „Gali pūstis tada, jei, kaip matome Amerikoje, valgo daug cukraus, daug įvairių angliavandenių. Gali išsipūsti nuo švirkštų ir injekcijų, ir dar gali žmogus išsipūsti tada, kai yra pasipūtęs ar arogantiškas.“

Laidos vedėjos K. Rimienės paprašytas įvardyti moters ir vyro idealą, A. Bružas rinkosi asmenis iš jam artimo, aktorystės pasaulio: „Tikrai ikoninė moteris man būtų Sophie Lauren. Ji – ikoniška savo pasaulėžiūra, mitybos derinimu. Ji suvokia, kad ji gyvena tuo, ką valgo. Taip šiame pasaulyje ir gyvename – ką valgau, ką mastau, tuo ir esu. Mano pasaulėžiūra irgi tokia pat. O kalbant apie vyrus, man patinka Marlonas Brando.“

Visą pokalbį su A. Bružu galite pamatyti straipsnio pradžioje, peržiūrėję vaizdo įrašą.


Rašyti komentarą...
T
Teisingai
2021-04-11 08:07:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada ieškome partnerio, kuris gali suteikti tai ko neturime patys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų