Broliai Lavrinovičiai – atvirai apie sunkiausią išsiskyrimą, artimą ryšį: pirmi metai buvo ypač sudėtingi

Krepšininkus Darjušą ir Kšyštofą Lavrinovičius sieja ne tik meilė krepšiniui, tačiau ir itin stiprus bei broliškas ryšys. Žinomi vyrai pasakojo, jog retai būna dienų, kuomet vienas su kitu nepalaiko ryšio ir nesusiskambina. Įdomu ir tai, jog broliai net gyvena vienas šalia kito.

12

„Žinių radijo“ laidoje „Pas Dovilę ir Živilę“ apsilankę D. ir K. Lavrinovičiai atviravo, jog jų santykiuose nėra pavydo.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Broliai Lavrinovičiai

Kšyštofas džiaugėsi, kad turi tokį artimą ryšį su broliu ir tai pavadino Dievo dovana: „Mes esame laimingi, nes turime vienas kitą.<..> Mes visą laiką pastumdavome vienas kitą į priekį eiti. Visą laiką paguosdavome, palaikydavome vienas kitą. Tai čia mums labai didelė Dievo dovana.“

K. Lavrinovičius pasakojo, kad jų ryšys su broliu yra itin stiprus. Jų žmonos anksčiau net pykdavo ant brolių, kad viską jie tariasi kartu. Negana to, broliai net gyvena šalia vienas kito.

„Gyvename šalia vienas kito. Pas mus ir sodybos šalia vienas kito ir butai – kartu. Bet paprasčiausiai, jeigu nebūtų tos galimybės, tai taip ir neįvyktų“, – tikino D. Lavrinovičius.

Pasak Darjušo, jie visą gyvenimą leido laiką kartu, tačiau 24-erių jiems teko išsiskirti ilgam laikui, tuomet Lavrinovičiams buvo nepaprastai sunku.

„Visada sakiau, kad artimiausi žmonės – tėvai, broliai, seserys ir vaikai. Čia yra patys artimiausi žmonės, kur tu visada turi ištiesti ranką. Prie bet kokios situacijos. Aš manau, kad mūsų tas ryšys, kada mes 24-erių išsiskyrėme – išvažiavome į skirtingas šalis žaisti, tuomet pajutome, kad pirmi metai buvo iš viso labai sunkūs. Skambindavomės kiekvieną dieną po 2-3 kartus ir kalbėdavome po 1 valandą. Bet paskui su laiku atsirado antros pusės. Paskui tapo žmonomis, atsirado vaikai. Vis tiek tas ryšys nutolsta. Jis nutolsta, bet, jeigu yra galimybė vėl susieiti... Šalia kažkur tai gyvenant arba bent bendra kažkokią veiklą turėti“, – atskleidė D. Lavrinovičius.

REKLAMA

Kšyštofas taip pat atskleidė, jog glaudžius santykius padeda išlaikyti pasitikėjimas: „Tas ryšys gal neatsiranda šiaip sau. Mes pasitikime vienas kitu, bet mes niekada nepavydime vienas kitam.“

Visą pokalbį su broliais D. ir K. Lavrinovičiais galite išgirsti Žinių radijo laidoje „Pas Dovilę ir Živilę“:

 


Rašyti komentarą...
K
Kokie
2021-04-27 21:40:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Balti ir pukuoti
Atsakyti
0

S
Senis
2021-04-27 21:11:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo.,ir mergina miske padare kartu.... Neturetu ju feisu buti viesumoje, neturetu.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų