• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Knygynuose pasirodė labai laukta Britney Spears knyga „Moteris manyje“ („The Woman in Me“), kurios puslapiuose gausu šokiruojančių teiginių ir trikdančių detalių. Joje popmuzikos princesė pasakoja apie viską – nuo skaudaus išsiskyrimo su Justinu Timberlake‘u iki šokių ant stalų su Paris Hilton.

Knygynuose pasirodė labai laukta Britney Spears knyga „Moteris manyje“ („The Woman in Me“), kurios puslapiuose gausu šokiruojančių teiginių ir trikdančių detalių. Joje popmuzikos princesė pasakoja apie viską – nuo skaudaus išsiskyrimo su Justinu Timberlake‘u iki šokių ant stalų su Paris Hilton.

REKLAMA

Jau nuo 11-os metų istorijas ir pasakojimus apie Britney Spears kūrė ir skleidė ją supantys žmonės. Visas jos gyvenimas buvo dėmesio centre, o visuomenei nušviesdavo kiekvieną žingsnį.

Tačiau dabar popmuzikos princesė pagaliau papasakojo savo istorijos pusę – ją tikrai nėra lengva skaityti. Labai lauktuose memuaruose „Moteris manyje“ Britney atskleidžia viską apie savo asmeninį gyvenimą nenuslėpdama nieko.

Ji pasakoja apie daug dėmesio sulaukusius savo santykius su Justinu Timberlake‘u, nesutarimus su seserimi Jamie-Lynn ir draugystę su Christina Aguilera bei Madonna.

REKLAMA
REKLAMA

Ji taip pat dalijasi širdį draskančiomis detalėmis apie tai, kad buvo gėdijama ir kad nutraukė nėštumą, taip pat išsamiai pasakoja, ką reiškė gyventi teisinės globos sąlygomis.

REKLAMA

Čia apžvelgiame kai kurias svarbiausias ir labiausiai šokiruojančias knygos, kuri pirmadienį pasirodė lentynose, detales, rašo mirror.co.uk.

Justino Timberlake‘o neištikimybė ir kaip jis SMS žinute pranešė, jog ją palieka

Justinas pasinaudojo savo hito „Cry Me a River“ vaizdo įrašu, kad atkeršytų Britney, o popmuzikos princesė pareiškė, kad šiuo vaizdo klipu jis ją „sugėdino“.

Tačiau ji taip pat tvirtina, kad jos buvęs vaikinas nesuskaičiuojamą daugybę kartų ją apgaudinėjo. Knygoje ji išreiškia nuomonę, kad po jų išsiskyrimo ji buvo vaizduojama kaip paleistuvė, o jis buvo laikomas Amerikos auksiniu berniuku. Nors Britney prisipažįsta, kad buvo jam neištikima, ji teigia, kad Justinas pamiršo paminėti, kiek kartų ją išdavė su kitomis moterimis.

REKLAMA
REKLAMA

Ji taip pat teigia, kad nepaisant tvirtų įrodymų, jog jis buvo jai buvo neištikimas, ji niekada dėl to jo viešai nepasmerkė. Britney taip pat rašo, kad Justinas ją metė žiauria dviejų žodžių SMS žinute.

Jų trejus metus trukusią meilę jis užbaigė tiesiog sakydamas: „Viskas baigta!!!“. Britney tuo metu filmavosi dainos „Overprotected“ vaizdo klipe ir ašarodama grįžo į filmavimo studiją.

Britney baiminosi, kad globos laikotarpiu šeima ją nužudys

Britney sako, kad 13 metų trukusios globos metu ji baiminosi dėl savo gyvybės ir ėmė galvoti, kad jos šeima bandys ją nužudyti. Apmąstydama savo tamsiausias akimirkas per visą globos laikotarpį, kai tėvas Jamie už ją priimdavo visus jos gyvenimo sprendimus, Britney pasidalijo, kaip stengdavosi apsiginti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ji sakė, kad bandė priešintis, kai tėvas atėmė galimybę naudotis mobiliuoju telefonu. Britney pasakojo, kaip ji bandydavo slapta įsinešti asmeninį telefoną ir bandydavo ištrūkti, bet šeima ją visada pagaudavo. Britney pasakojo, kad ji jautėsi išsekusi ir įsibaiminusi dėl savo gyvybės.

„Po to, kai mane pririšo prie lovos, žinojau, kad jie gali suvaržyti mano kūną bet kada, kai tik panorės. Pagalvojau, kad jie gali bandyti mane nužudyti. Ir vis dar manau, kad jie tikrai norėjo mane nužudyti“, – pridūrė ji. 

REKLAMA

Britney Las Vegase stipriai susimovė

Apie Britney Spears ir Christinos Aguileros santykius spėliojama jau seniai, jos abi neretai vaizduojamos kaip aršios varžovės. Tačiau nors dar neaišku, ar jos kada nors taps draugėmis, Britney prisiminė vieną kartą surengtą susitikimą su dainininke Las Vegase.

 

Britney pasidalijo, kaip susitiko su kolege popmuzikos žvaigžde po to, kai per vieną koncertą  scenoje pasirodė tos pačios šokėjos kaip ir Christinos koncertuose. Tačiau Britney teigė, kad pamačiusi Christiną, ji jautėsi „stipriai susimovusi“, todėl Las Vegaso viešbučio baseine ir sūkurinėje vonioje bendravo tik su šokėjomis.

REKLAMA

Justinas Timberlake‘as „vis dar nesupranta“

Britney ir Justinas išsiskyrė daugiau nei prieš 20 metų, tačiau ji teigia, kad jis vis dar nesupranta, kaip stipriai ją įskaudino. Daina „Cry Me a River“ sulaukė milžiniškos sėkmės, o visi aptarinėjo ne itin subtilų vaizdo klipą.

„Mintis apie mano išdavystę suteikė Justino dainai daugiau pykčio, suteikė jam tikslą – atkeršyti neištikimai moteriai, – rašo ji savo knygoje. – Visiems jo buvo labai gaila. O man buvo gėda. Tuo metu jaučiau, kad nėra kaip papasakoti savo istorijos pusę. Negalėjau nieko paaiškinti, nes žinojau, kad niekas manęs nepalaikys, kai Justinas pasauliui pateikė savo versiją.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Nemanau, kad Justinas suvokė, kaip stipriai jis mane pasmerkė. Manau, kad jis nesupranta iki šiol. Po to, kai pasirodė „Cry Me a River“, kur tik nueidavau, visur mane smerkdavo. Eidavau į klubus ir girdėdavau šūksnius. Kartą nuėjau į „Lakers“ rungtynes su savo jaunesniąja seserimi ir vienu iš brolio draugų, ir visa salė, visa arena šaukė „gėda“, – pasakojo Britney.

Neprisimena vestuvių Las Vegase

Britney liūdnai pagarsėjo, kai 2004 m. per išgertuves Las Vegase susituokė su vaikystės draugu Jasonu Alexanderiu. Pora santuoką anuliavo per 55 valandas. Britney teigė neprisimenanti tos nakties įvykių, todėl kitą dieną jos šeima jai papasakojo, kas įvyko. Ji sako jiems tvirtinusi, kad jie tiesiog linksminosi, tačiau jos artimieji neįžvelgė tame nieko juokingo.

Pasak Britney, jie iš to „išpūtė didelį burbulą“ ir elgėsi taip, tarsi ji būtų „pradėjusi Trečiąjį pasaulinį karą". Ji sakė verkusi visą likusią kelionės dalį, kai buvo tvarkomi teisiniai santuokos dokumentai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų