Prancūzijoje atliktos visuomenės apklausos rezultatai parodė, kad tipiškas britas, anot prancūzų, nešioja plokščią kepurę, senyvi britai dažnai važinėja neįgaliesiems skirtu vežimėliu su varikliuku ir valgo perdirbtą sūrį, rašo britų dienraštis „The Daily Telegraph“.

Atlikti tokią apklausą užsakė Prancūzijos automobilių gamybos kompanija „Renault“. Daugiau nei 4 tūkst. britų ir prancūzų buvo paprašyta atsakyti, su kuo jiems labiausiai asocijuojasi kaimyninių šalių gyventojai.

Tyrimų kompanijos „YouGov“ atliktos apklausos rezultatai parodė, kad beveik trečdaliui apklaustų prancūzų žodis „britiškumas“ asocijuojasi su pensininku, nešiojančiu plokščią kepurę, važiuojančiu neįgaliesiems skirtu vežimėliu su varikliuku ir kramsnojančiu perdirbto sūrio gabalėlį.

Paklausti, ką britai daro prastai, prancūzai dažniausiai atsakė: „ruošia maistą“, „myli“, „kalba prancūziškai“ ir „viską“. O save dauguma prancūzų sulygino su lėkštele gero sūrio ir taure šampano.

Kitą vertus, dauguma britų negalėjo nurodyti nė vieno blogo prancūzų bruožo, nors kai kurie atsakė, kad „rugpjūtį jie nieko nedaro“.

Paklausti apie prancūzus, beveik ketvirtadalis britų atsakė, kad prancūzai labiausiai džiaugiasi „jausdamiesi kultūriškai viršesni“. Beveik penktadalis britų tvirtino, jog prancūzai „save laiko patraukliais“. Kai kurie respondentai Britanijoje mano, kad prancūzai „mėgsta streikuoti“ ir „girtis savo geležinkelių tinklu“.


Rašyti komentarą...
l
lina
2010-08-06 12:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
man britai tokie letus,atsipalaidave zmogiukai :) ka nori ta ir rengiasi ir negeda :)
Atsakyti
0

K
Kristina
2010-08-06 14:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tik ant ko nors pavaryt.. Normalus tie britai :DD
Atsakyti
0

c
caweda
2010-08-06 20:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie juokingi tyrimai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų