naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Branduolinio karo ištroškęs Vladimiro Putino propagandistas Dmitrijus Kiseliovas iš esmės yra žinomas dėl baisių Trečiojo pasaulinio karo grasinimų ir neseniai perspėjo britus, kad Rusija gali juos paskandinti „radioaktyvioje potvynio bangoje“.

Branduolinio karo ištroškęs Vladimiro Putino propagandistas Dmitrijus Kiseliovas iš esmės yra žinomas dėl baisių Trečiojo pasaulinio karo grasinimų ir neseniai perspėjo britus, kad Rusija gali juos paskandinti „radioaktyvioje potvynio bangoje“.

REKLAMA

68-erių televizijos laidų vedėjas, karo kurstytojas šiuo metu yra vedęs Mariją, kuri yra jo aštuntoji žmona, regis, jis tapo apsėstas moterų vedžiojimu už nosies po to, kai pirmą kartą vedė, tada jam buvo vos 17 metų.

Jo pirmoji žmona buvo vardu Alena, jie susipažino, kai kartu studijavo tame pačiame kurse medicinos mokykloje. Atrodė, kad jų meilė buvo padovanota likimo, abu gimę ta pačia data, šventė gimtadienius kartu, tačiau, kaip ir dauguma jaunų meilių, neužsitęsė ilgam.

Trečios skyrybos įvyko nesulaukus 23-ejų

Persikėlęs į Sankt Peterburgą jis greitai pamiršo savo pirmąją žmoną ir įsimylėjo kitą kursiokę, vardu Natalija. Tačiau santuoka buvo trumpalaikė, nes pora išsiskyrė po metų.

REKLAMA

Trečiąjį kartą Dmitrijus dar nesulaukus 23-ejų, pamilo studentę Tatjaną, iš to paties universiteto, tačiau jie taip pat labai greitai išsiskyrė. Baigęs mokslus ir pradėjęs karjerą Rusijos valstybinėje televizijoje, vedė ketvirtąjį kartą, žmoną Eleną, kuri pagimdė sūnų Glebą.

REKLAMA

Tačiau šeima subyrėjo per metus po to, kai tėvas įsimylėjo kitą moterį Nataliją, kuri tapo – atspėjote – jo penktąja žmona.

Natalijai teko santuokoje „pasibūti“ ilgiau. 1995-aisiais Dmitrijaus automobilis visu greičiu rėžėsi į upę, o jis tuomet buvo už vairo. Vyras buvo paguldytas į ligoninę dėl lūžusio stuburo – traumos, dėl kurios galėjo tapti neįgaliu visam gyvenimui, tačiau jam pavyko pasveikti, taip pat grįžti prie savo senų „darbų“. Po dvejų metų Dmitrijus išsiskyrė su žmona, įsimylėjo britę, vardu Kelly Richdale, kuri tapo jo šeštoji žmona.

REKLAMA

Pora susipažino, kai abu stažavosi JAV darbo reikalais. Kaip teigia Kelly, ji susižavėjo „Rusijos lokiu“ jis paliko „neišdildomą įspūdį“. Tiesa, „lokiui“ atrodė, kad Kelly paniekinamai žiūri į jį ir į Rusijos žmones, todėl pateikė prašymą dėl skyrybų. 

Lazda turi du galus

Septintoji jo santuoka buvo 2000 m. su moterimi, vardu Olga. Pora kartu pasistatė namą ir atrodė, kad gyveno žavų gyvenimą, kol Dmitrijus paragavo savo paties karčių vaisių. 2004-aisiais Olga įsimylėjo kitą vyrą ir padavė skyrybų prašymą, motyvuodama tuo, kad pasidalijo jiems priklausantį turtą.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Dmitrijui ilgai liūdėti neteko, po metų jis susipažino su savo dabartine žmona Marija. Kai pora susituokė, Marija jau turėjo sūnų, vardu Fedya, tačiau pora susilaukė dviejų bendrų vaikų – sūnaus Konstantino, o vėliau ir dukters Varvaros. Laiminga pora dabar dalijasi laimingu gyvenimu priemiestyje ir turi skandinaviško stiliaus namą su nedideliu malūnu kieme.

siuksles nera ko ausinti liezuvi. Tiesiog padugne.
Visas tas jų marazmas apie ruskij mir yra iš pavydo Vakarams. Patys nesugeba susikurti normalaus gyvenimo, tai bando ir kitiems gyvenimus sugriauti.
Kai savo draugui ar kaimynui namo ar geresnio automobilio pavydi vakarietis, jis stengiasi daugiau dirbti ir daugiau uždirbęs pasistato geresnį namą ar įsigyja geresnį automobilį. Kai rusas pavydi savo kaimynui jis padega kaimyno namą ir automobilį. Toks eilinio vakariečio ir eilinio ruso mentalitetų skirtumas.
Matosi ,kad konkretus ligonis,nestabilios psichikos asmenybė ir tiek
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų