Boksininko Petrausko žmona susidūrė su sukčiais: siūlė fotosesiją su apatiniais už 700 eurų

Boksininko Evaldo Petrausko žmona neseniai susidūrė su apgavikais. Tiesa, žinoma moteris netrukus suprato, kad visa situacija skamba išties „nešvariai“ ir ėmėsi atitinkamų veiksmų. Deja, labai gaila, bet nuo tų pačių asmenų nukentėjo ir kitos merginos.

8

Viskas prasidėjo labai nekaltai – per socialinius tinklus į Godą kreipėsi vaikinas, kuris jai pasiūlė fotosesiją.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Boksininko Petrausko žmona susidūrė su sukčiais

Taip pat už ją jis žadėjo nemenką sumą ir bendradarbiavimą ateityje.

„Gavau žinutę „Instagram“ nuo vaikinuko, tuo metu dar pasivadinusio freelanceris – vėliau jis pasikeitė slapyvardį ir galiausiai išvis pranyko iš visų socialinių tinklų. Vaikinas siūlė per jo pažįstamą padaryti fotosesiją, už kurią sumokės. Parašiau, kad šiuo metu tai mane domina. Jis nukreipė mane tiesiai į „Viberį“, pas savo draugę, vardu Bianą. Ji, neva, mane turėjo su viskuo supažindinti“, – nuo ko viskas prasidėjo, pasakojo Goda.

Moteris su minėtu vaikinu bendravo pirmą kartą, o anksčiau tokių pasiūlymų Goda taip pat nebuvo gavusi, tad nuo pat pirmos sekundės jai viska atrodė itin keistai. „Jie siūlė fotosesiją apatinio trikotažo reklamai, kuri vyktu „Radisson“ viešbučio viršutiniame aukšte. Už fotosesija žadėjo 700 eurų“, – sąlygas prisiminė ji.

Vis dėlto būtent tai, kad minėtas vaikinas nukreipė Godą į „Viber“ susirašinėjimo programą, jai pasirodė kaip pirmas keistas ženklas, o kaip sako pati G. Petrauskienė – buvo aišku, kad tai – afera.

„Ir vėliau, pradėjus bendrauti „Viberiu“, mergina prisistatė užsenietišku vardu ir pavarde. Ji teigė, kad atstovauja „Models1“ modelių agentūrą, kuri yra viena sėkmingiausių Europoje, taigi tai taip pat atrodė visiškas melas. Iš karto susisiekiau su modelių agentūra ir gavau tokį atsakymą, kokio ir tikėjausi. Manau, ir jie kreipsis į atitinkamas institucijas“, – pasakojo Goda.

Paklausta, koks, jos manymu, buvo pagrindinis apgavystės tikslas, G. Petrauskienė neslėpė – versijų čia gali būti įvairių.

„Buvo spėjimų, kad jiems reikia nuotraukų, kurias vėliau pardavinėja užseniečiams. Kai kurioms merginoms, už atsiųstas nuotraukas, siuntė kažkokias klastotas pavedimų kopijas. Čia yra daug neaiškumų, bet, kad čia slypi kažkas labai negero, faktas“, – savo nuomone dalijosi žinoma moteris.

REKLAMA

Tiesa, po to, kai apie šią situaciją Goda papasakojo socialiniuose tinkluose, „freelanceriu“ „Instagram“ pasivadinęs vaikinas netrukus dingo. Bianca iš „Viber“ – taip pat.

„Galų gale, iš merginų, kurios į mane kreipėsi sužinojau, kad tas pats vaikinas ir rašinėja iš „Viberio“ apsimesdamas išgalvota Bianca. Su manimi susisiekė dešimtys merginų, kurios teigė taip pat su juo susidūrusios. Kai kurios netgi nukentėjusios. Mano žiniomis, jis ir į teismą jau yra paduotas“, – sakė Goda.

Tiesa, ir pati Goda neketina taip visko palikti: „Pranešimą per epolicija.lt išsiunčiau dar tą pačią dieną su visa informacija. Taip pat sutikau pabendrauti su vienos merginos advokatu ir jai padėti.“


Rašyti komentarą...
L
Ligintuvo Rankena
2021-01-21 12:41:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas mieli skaitytojai, paskaičius šią istoriją, kyla labai neigiamos mintys. Noriu išsakyti savo nuomonę, kadangi tylėti tiesiog nebegaliu. Didelis nusivylimas kyla paskaičius komentarus. Kuriuose radau tokių išsireiškimų kaip pvz: durnė su silikoniniais papais, kai pinigus sukiši i papus ir pan. Mieli žmonės, ar tikrai esate tokie kvaili? Ar nebūtų laikas ištraukti savo galvą iš vietos kuri nesueina? Moteris kovoja ne tik už save, bet ir už kitas merginas, stengiasi dėl visų ne tik dėl savęs, nesvarbu priemonės kurias ji pasirinko. Esmė, jog Goda demonstruoja lankstų protą šioje situacijoje. Ir manau ji verta tik mūsų visų palaikymo, gerų žodžių, o ne kažkokių visiškai realybės neatitinkančių išsireiškimų komentaruose. Suprantu moteris graži ir Godą šale savęs nori matyti ne vienas vyras. Bet tikrai siulau susimastyti, ar verta rašinėti tokias nesąmones komentaruose, kilusias iš didžiulio apmaudo, kad ši gražuolė ne šale tavęs, o puošia gerą Lietuvos sportininką būdama šalia jo. Goda, tik i priekį ir nei žingsnio atgal! Stiprybės, kantrybės ir visakeriopos sėkmės!
Atsakyti
0

D
Dundukas
2021-01-24 22:10:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galiu pasiūlyti 5 eurais daugiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų