Bieberio mylimoji atsivėrė: po vestuvių prabilo apie kylančius jausmus prieš ceremoniją

Praėjusių metų rugsėji Justinas Bieberis sumainė aukso žiedus su modeliu Hailey Baldwin. Pora šias vestuves slėpė nuo visuomenės, susituokė slaptoje ceremonijoje, o galiausiai iškėlė prabangią puotą ir kviestiniams svečiams. Sutuoktiniai visais įmanomais būdais vengia dėmesio, tačiau visai neseniai H.Baldwin atsivėrė.

7

Mergina papasakojo, ką jautė nuo pat pradžių J.Bieberiui.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad poros vestuvėse buvo ne tik daugybė religinių motyvų, bet ir prabangos – jiedu puotai užsinuomojo visą viešbutį.

Ilgą laiką socialiniuose tinkluose nepasirodė nei viena nuotrauka iš ceremonijos, tačiau dabar garsenybės savo gerbėjus palepino romantiškais ir svajingais tuoktuvių kadrais. 

Hailey savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji ir Justinas pozuoja savo vestuvių dieną. 

Daugelio dėmesį taip pat patraukė ir tai, kad Hailey 4 metrų suknelė taip pat turėjo ir užkoduotą žinutę – ilgo veliumo pabaigoje buvo išsiuvinėti angliški žodžiai, kurie reiškė „Kol mirtis mus išskirs“. Tai – ypatinga žinutė J. Bieberiui.

Justinas su Hailey jau ilgai planavo surengti didelę ceremoniją, kurioje dalyvautų jų artimi draugai bei šeimos nariai. Ir nors jų vestuvės buvo atidėtos jau kelis kartus dėl Justino psichinės sveikatos, dabar teigiama, kad jis jaučiasi kur kas geriau.

Tiesa, dar šią žiemą Hailey Baldwin apie santuoką kalbėjo taip, lyg būtų buvusi priversta susituokti. Prieš tai ji neturėjo rimtų santykių, tačiau dabar, nors ir atrodo laiminga, ne vieną kartą yra minėjusi, kad santuokoje gyventi jai yra baisu ir sunku.

Kalbėdama su Kendall Jenner viename radijo šou, modelis Hailey dar kartą prakalbo apie tai, kad susituokusi jaučiasi keistai.

„Tai tikrai labai baisu, būti tokiai jaunai ir jau susituokusiai. Tai baisu, tačiau tai yra žmogus, kurį buvau įsimylėjusi tiek daug metų“, – sakė ji.

REKLAMA

Baldwin taip pat pridūrė, kad kol nepasirašė vedybinių dokumentų, neįsivaizdavo, ką reiškia būti susituokusiai ir pasižadėti mylėti iki gyvenimo galo, tačiau tik tai padariusi suprato.

„Buvau kūdikis, neturėjau daug patirties, o dabar esu susituokusi“, – sakė ji.  

Praėjus kiek laiko po vestuvių, Hailey nusprendė paatvirauti. 

„Jis yra pirmasis asmuo, kuriam kada nors pajutau tikrus jausmus.  <..> aš žinojau, kad jis bus kažkas, kurį mylėjau visą likusį gyvenimą “, – pasakojo Hailey. .

Prieš sumainant aukso žiedus Hailey teiravosi tėvų ar ši nedaro klaidos. Tačiau šie liepė pasiklauti savo jausmais. Moteris tikina, kad J.Bieberis jai idealus vyras, o jį pažįsta ilgus metus: „Jis ir aš vienas kitą jau seniai pažinojome, tad nesijautė jokios baimės, bet tai buvo toks didelis gyvenimo sprendimas, tad vienu metu buvo tiek daug emocijų.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų