Bidenas ir Lady Gaga „Oskarų“ ceremoniją pavertė mitingu prieš seksualinį smurtą

Lady Gaga sekmadienį per „Oskarų“ įteikimo ceremoniją vadovavo tikram mitingui prieš seksualinį smurtą mokymo įstaigose ir subūrė tokio smurto aukas, kurios solidarumą pademonstravo susikibdamos rankomis.

102

Popmuzikos žvaigždę, kuri neseniai viešai papasakojo, kad paauglystėje buvo išžaginta, pristatė viceprezidentas Joe Bidenas, kuris asmeniškai dalyvavo svarbiausiame Holivudo renginyje, kad paremtų šią kampaniją.

(102 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingiausios „Oskarų“ nakties akimirkos

Lady Gaga, sėdėdama prie pianino ir kartkartėmis emocingai iškeldama rankas, sudainavo „Till It Happens To You“, kuri buvo nominuota geriausios dainos „Oskarui“ ir kuri skamba dokumentinėje juostoje apie išžaginimus koledžuose „The Hunting Ground“.

Dainai artėjant prie pabaigos, dešimtys jaunų moterų ir vienas jaunas vyras drauge pakilo į sceną su ant rankų užrašytais šūkiais, tokiais kaip „Visai ne tavo kaltė“ ir „Nepalaužiama“.

J.Bidenas, pristatydamas Lady Gagą, kurią pavadino „drąsiu“ žmogumi ir drauge, paragino artistus ir žiūrovus drauge su juo internete (itsonus.org) pasirašyti pažadą kovoti su seksualiniu smurtu.

REKLAMA

Tas pažadas apima įsipareigojimą „įsikišti į situacijas, kai neduodamas sutikimas seksui arba kai jo negalima duoti“.

„Nepaisant reikšmingos pažangos per pastaruosius kelerius metus, pernelyg daug moterų ir vyrų koledžų miesteliuose ir už jų ribų vis dar tampa seksualinio išnaudojimo aukomis“, – sakė J.Bidenas.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lady Gaga „Oskaruose“ pasirodė be suknelės

„Mes privalome ir galime pakeisti šią kultūrą, kad jokia išnaudota moteris ar vyras, kaip šie tai išgyvenę žmonės, kuriuos pamatysite šįvakar, niekada nesijaustų turintys klausti savęs „Ką aš padariau?“ Jie nepadarė nieko bloga“, – pridūrė viceprezidentas.

Lady Gaga buvo nominuota „Oskarui“ už geriausią dainą, bet pralaimėjo Samui Smithui (Semui Smitui) su „Writing's on the Wall“ iš naujausio „bondiados“ filmo „007 Spectre“ (Spectre).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų