Berniukas užsiaugino ilgas kasas: priežastis sugraudins

Australijoje gyvenantis 9-metis berniukas augina tikriausiai gražiausius ir labiausiai įkvepiančius plaukus visoje šalyje. Bairdas Garrettas, dėl kilnaus tikslo nesikerpantis plaukų, tapo tikra vietinės reikšmės žvaigžde.

17

Jaunuolis jau ilgiau nei 2 metus nesilankė kirpykloje, o savo plaukus nusikirpti planuoja 2018-ųjų rugsėjį, kad iš jų būtų pagaminti perukai vaikams, savųjų netekusiems dėl tam tikrų susirgimų ar vėžio.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Priežastis, kodėl šis vaikas augina plaukus, sugraudins

Tačiau kai jį, einantį gatve, sustabdė žmogus ir paprašė nusifotografuoti, berniukas nusprendė imti pinigus ir už kiekvieną kartu su juo padarytą nuotrauką.

Uždėjęs 3 eurų mokestį, jaunasis australas vaikų labdaros organizacijai „Variety“ planuoja surinkti dar 15000 eurų.

„Nusprendžiau užsiauginti plaukus ir rinkti aukas „Variety“ organizacijai“, - internetinėje svetainėje, skirtoje aukoti pinigus, rašė Braidas. „Savo plaukus auginu jau ilgiau nei 2,5 metų, todėl atėjus dienai su jais išsiskirti, bus labai sunku. Žmonės mane žino tik dėl mano šukuosenos. Tai tapo lyg mano skiriamuoju ženklu. Padėkite surinkti 15000 eurų, nes tai padės 4 vaikus aprūpinti plaukų perukais ir leis jiems vėl jaustis savimi pasitikinčiais.“

Nors berniukas tapo kai kurių neapykantos kupinų komentarų socialiniuose tinkluose taikiniu, jo mama Renee teigė, jog sūnus užsiaugino storą odą.

„Jis didžiuojasi tuo, ką daro. Visiems, ypač vaikams, jis aiškina, kad toks jo stilius yra vienas iš būdų, kurį jis pasirinko norėdamas padėti sunkiai sergantiems vaikams. Jo plaukai užpakalyje ir šonuose buvo trumpi, o viršugalvyje šiek tiek smailūs. Vieną kartą jis sėdėjo kirpėjo kėdėje ir pareiškė, kad nori pritrumpinti tik viršų“, - sakė mama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų