Beprotiškas Jolie meilės gyvenimas: bučiniai su broliu ir itin anksti prarasta nekaltybė

Neseniai 45-ąjį gimtadienį atšventusi aktorė Angelina Jolie ne veltui laikoma viena seksualiausių pasaulio moterų. Kaip ne kartą užsienio žiniasklaidai yra sakiusi ji pati, didžiulę trauką vyrams ir stiprų savo seksualumą ji jautė visuomet.

6

Vis dėlto kai kurios istorijos nustebintų net ir visko mačiusius – ar gali būti, kad tai – ta pati 6 vaikus šiuo metu auginanti Angelina?

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beprotiškas Jolie meilės gyvenimas: bučiniai su broliu ir itin anksti prarasta nekaltybė

Įdomu tai, kad nepaisant visų savo beprotiškų meilės istorijų, ji tikina per gyvenimą permiegojusi tik su 4 vyrais.

Angelina anksčiau yra atviravusi, kad seksualiai aktyvi ji buvo jau mokykloje, o jos elgesys čia būdavo ne visuomet toleruotinas.

2007 metais „OK“ žurnalui ji sakė: „Buvau „Bučiuoklių merginų“ grupės narė. Mokykloje buvau itin seksualiai aktyvi. Sukūriau žaidimą, kuriame merginos turėjo kutenti berniukus ir juos bučiuoti. O tada mes puldavome bučiuotis, nusimetę drabužius. Prisidarydavau išties nemažai bėdų!“

O štai nekaltybę A. Jolie prisipažino praradusi būdama 14 metų. Negana to, tokios patirties, kaip ji, tikriausiai neturėjo niekas kitas.

„Pradėjau mylėtis su savo tuometiniu vaikinu, ir tiek seksas, tiek ir emocijos neatrodė užtektinai geros. Nebebuvau maža mergaitė. Tą akimirką norėjau pasijusti arčiau savo vaikino, todėl griebiau peilį ir jam įpjoviau. Jis įpjovė man atgal. Tuo metu, kai gulėjome kraujuose, mano širdis tikrai ėmė smarkiau plakti“, – aiškino ji.

Pasirodo, kad A. Jolie mama palaikė dukrą ir nieko jai nesakė dėl to, kad nekaltybę prarado būdama 14 metų. 

„Kai man buvo 14 metų, aš ketinau arba neatsakingai elgtis gatvėje kartu su savo vaikinu, arba būti su juo savo miegamajame, mano mamai esant kitam kambaryje – vaikiną būčiau turėjusi bet kuriuo atveju“, – kalbėjo aktorė.

Vis dėlto tai - ne viskas. Daugelį sukrėtė du raudonojo kilimo renginiai, kurių metu A. Jolie rodė pernelyg didelį prielankumą savo broliui Heaven. Pavyzdžiui, 2000 metais, per „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremoniją, A. Jolie pabučiavo savo brolį tiesiai į lūpas. Kito renginio metu, praėjus vos 3 mėnesiams, ji tai pakartojo.

REKLAMA

Vėliau Angelina yra turėjusi trumpą romaną su modeliu ir aktore Jenny Shimizu, su kuria susipino 1996 metais. Vėlesniuose interviu ji yra sakiusi, kad jei nebūtų sutikusi kito savo vyro (Billy Bob Thorntono), ji tikriausiai būtų ištekėjusi už Jenny, nes ją pamilo tą pačią akimirką, kai tik ją pamatė.

Vis dėlto 2000-aisiais superžvaigždė ėmė susitikinėti su Billy, su kuriuo vėliau susituokė Las Vegase. Jiedu kartu praleido 2 metus ir buvo puikiai žinomi dėl savo neįtikėtinų meilės prisipažinimų.

Kai galiausiai išsiskyrė su 20 metų jaunesne Jolie, Bolly sakė: „Tai man taip pat buvo staigmena, nes per naktį mudu visiškai pasikeitėme. Manau, kad vieną dieną galiausiai nebeturėjome nieko bendro.“


Rašyti komentarą...
A
Ara
2020-06-08 12:26:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super----Ober kurva ,jei su broliu laizosi ,jei, laizosi , tai ir krusasi , kale.
Atsakyti
-5

A
Arvydas
2020-06-08 12:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nematau kažkokio išskirtinio seksualumo.Jeigu mylisi su broliu - įprastas dalykas,jei gyvena kartu.Šiaip puiki aktorė,vaidina itikinamai.Grožis yra skonio dalykas.Jeigu traukia vyrus- nieko nuostabaus,spermai tinka labiausiai putlios lūpos.
Atsakyti
-8

A
Ara
2020-06-08 12:26:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super----Ober kurva ,jei su broliu laizosi ,jei, laizosi , tai ir krusasi , kale.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų