Milijardierės statuso neteko, bet turtais švaistytis nesustojo: Jenner garsioms seserims kelia nerimą

Prieš kelias dienas pasaulį nustebino netikėta žinia – pasirodo, kad jauniausia pasaulio milijardiere tituluota garsioji Kardashian-Jenner klano narė Kylie nėra milijardierė, kaip buvo skelbta anksčiau. Jau kurį laiką jos turtai – išpūstas burbulas.

9

Ir nors, kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, Kylie tokias kalbas vadina nepagrįstomis, o visą savo įtūžį išliejo ant motinos Kris Jenner, kuri taip yra ir jos vadybininkė, jauniausia sesute jau kurį laiką yra susirūpinusios ir kitos Kardashian klano atstovės.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijardierės statuso neteko, bet turtais švaistytis nesustojo: Jenner garsioms seserims kelia nerimą

Pasirodo, kad per metus gražuolė lengva ranka išleido net 112 mln. eurų. 

„Kylie seserys yra sunerimusios dėl jos išlaidavimo. Taip, ji tikrai turi labai daug pinigų, tačiau nepanašu, kad ji suvokia, kaip lengva viską iššvaistyti“, – pridėjo artimas klano šaltinis.

Teigiama, kad tris mėnesius iki karantino, 22 metų grožio srityje besisukanti turtuolė išleido net 78 mln. eurų privatiems skrydžiams. O štai balandžio mėnesį Kylie nusipirko 32 mln. eurų kainavusį namą Holivude.

Negana to, net 13 mln. eurų ji išleido žemės plotui, esančiam netoli jos namo, o taip pat pasisamdė Tomo Brady architektą Richardą Landry, kad šis čia pastatytų jai naują namą.

Dar beveik 3 mln. eurų ji išleido kitam žemės plotui Palm Sprigse – čia namui pastatyti pasisamdė kitą žinomą architektą.

Negana to, Kylie nuolat savo šeimą apipilą prabangiomis dovanomis, o neseniai savo mamai padovanojo ir taip brangią „Birkin“ rankinę, kuri buvo puošta deimantais. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai „Forbes“ išsiaiškino, kad milijardierės turtas dabar kur kas mažesnis, o ir jos įmonė nėra tokia didelė, kaip tikino ji bei jos vadybininkė ir mama Kris Jenner. Savaime suprantama, visas klanas – o ypatingai Kylie su mama – dėl to šiuo metu eina iš proto.

„Kris ir Kylie be galo jaudinasi ir bijo, kad tai sužeis jų prekės ženklą, o dar baisiau, jos gali pakliūti į bėdą su valdžia“, – teigė artimi šeimos šaltiniai.

REKLAMA

Tiesa, pati K. Jenner nusprendė parodyti, kad iš tiesų ji nebijo nieko. „Dėl ko aš atsikėliau? Maniau, kad „Forbes“ – garbingas puslapis… Viskas, ką manau, tai netikslūs teiginiai ir neįrodytos prielaidos. Aš niekuomet neprašiau jokio titulo ir nesistengiau jo siekdama meluoti. Taškas“, – „Twitter“ socialiniame tinkle rašė Jenner.

Vėliau ji dar pridėjo, kad neketina nuo to rūpintis, nes jei sekasi puikiai, o už pinigų skaičiavimą dabar yra kur kas svarbesnių dalykų. 

Vis dėlto kaip teigia „The Sun“, Kylie labiausiai siunta ant savo motinos Kris, todėl netgi nekelia, kai ši jai skambina. „Kris, kuri gauna 10 procentų nuo Kylie verslo, yra panikos būsenoje. Kylie neatsiliepia savo mamai Kris, o pasitikėjimas ja išvis dingo. Kris baiminasi, kad Kylie išvis jos atsisakys, taigi įtampa tikrai didelė“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų