Kourtney Kardashian vaikų tėvas negali pamiršti senos meilės: nauja mylimoji to nebeiškentė

Visi, kas nors kiek domėjosi skandalingu Kardashian-Jenner klano gyvenimu ar žiūrėjo jų šou „Keeping Up With the Kardashians“, pukiai žino nesibaigiančią vyriausios sesers Kourtney Kardashian ir jos buvusio mylimojo Scotto Disicko dramą.

4

Pora susitikinėjo ne vienerius metus ir kartu susilaukė 3 vaikų, vis dėlto jų santykiams išsipildyti taip ir nebuvo lemta – galiausiai Kourtney nusprendė su buvusiu mylimuoju palaikyti tik draugiškus ryšius.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kourtney Kardashian vaikų tėvas negali pamiršti senos meilės: nauja mylimoji to nebeiškentė

Ir nors šis pirmasis susirado mylimąją – kone perpus jaunesnę gražuolę Sofią Richie – daugelis buvo įsitikinę, kad Scottas Kourtney taip ir nepamiršo, o kaip praneša užsienio žiniasklaida, tai aišku buvo net pačiai Sofiai.

Pora visai neseniai pasuko skiringais keliais – teigiama, kad būtent Sogia metė Scottą. Negana to, skyrybų priežastis – Kourtney.

„Scottas visuomet bus įsimylėjęs Kourtney, ir tai buvo kažkas, su kuo Sofia turėjo nuolat susidurti – net ir tuomet, kai jų pačių santykiai tapo rimti“, – teigė šaltinis.

Anot šaltinio, tai buvo nesibaigianti istorija, o su laiku „ėmė darytis vis aiškiau, kad jam šeima yra didesnis prioritetas, nei ji, ir kad taip bus visuomet“.

Pasirodo, kad ypatingai Sofios ir Scotto santykiai suprastėjo per karantiną, kai ši davė jam ultimatumą. „Karantiną Scottui ištverti buvo sunku. Jis visuomet turėjo bėdų su priklausomybėmis, o tai nuolat neramindavo tiek Kardashian šeimą, tiek ir Sofios. Sofia pastebėjo, kad jam nėra viskas gerai, todėl davė jam ultimatumą, tačiau galų gale atrodė, kad Scottas labiau susikoncentravęs į Kourtney ir vaikus, nei į ją“, – teigė šaltinis.

Deja, net ir S. Disickui bei S. Richie pasukus skirtingais keliais, nepanašu, kad Kourtney ir vėl norėtų leisti laiką su buvusiu mylimuoju.

„Kourtney niekuomet nesiryžo grįžti pas Scottą ar prisileisti jį romantiškai, tačiau pirma meilė nepraeina taip lengvai. Tai, kad jis yra jos 3 vaikų tėvas, juos jungs amžinai. Kourtney nori Scottui visko, ko geriausio, ir puikiai žino, kad jie buvo kartu per visus sunkumus. Ji prisileidžia jį, tačiau per ištiestos rankos atstumą“, – aiškino šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų