Beprotiška meilė – maistui: valgo tik vieną patiekalą

Tatuiruotės, rodos, kad buvo ir yra populiarios visuomet. Vieni tatuiruojasi sau svarbius inicialus, datas, o kiti – nebijo kūno išpaišyti ir spalvotais piešiniais.

4

Mergina taip stipriai myli vieną maisto produktą, jog pasiryžo išsitatuiruoti jį ant kojos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lizzie Proctor įamžino meilę maistui

Lizzie Proctor pasakoja, jog anksčiau valgydavo įvairiausius maisto produktus, tačiau viskas pasikeitė, kuomet ji atvyko į restoraną ir nusprendė paragauti takų. Jau po pirmojo kąsnio ji suprato, kad šiuo maistu ji nori mėgautis visą likusį gyvenimą.

Ją sužavėjo paplotėliai su mėsos įdaru, kuris būna sultingas ir prieskoningas. O tai ir sėkmingai daro, nuo to karto ji niekad nevalgė kito maisto. Kad jai tikrai patinka šis maistas, rodo ir išleistų pinigų suma. Per šiuos metus, ji pasakoja, jog yra išleidusi apie 2200 eurus.

„Nuo tos dienos, kai aš paragavau, aš nusprendžiau, kad tai yra valgis, kurį ketinau valgyti visą savo gyvenimą – kiekvieną dieną“, – pasakoja portalui mirror.co.uk

Didelės meilės vedama ji nusprendė nuvykti į tatuiruočių saloną ir papuošti savo koją šiuo patiekalu. Ji sako, kad taip paminėjo savo ypatingus santykius su valgiu. Šiuo piešiniu ji pasidžiaugė ir su restorano savininku, kuriame visuomet perka takus. Jis neslėpė džiaugsmo, jog Lizai taip patiko jų gaminti takos, kad ši net išsitatuiravo, tad jie nusprendė jai padovanoti didelę dėžę jos mylimiausio maisto bei įteikė kuponus už kuriuos galės nemokamai juos gauti.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų