„Beissoul & Einius“ sostinėje surengė išskirtinį šou: pateikė staigmenų

Scenoje ne tik muzika, šokių judesiais, bet ir įspūdinga scenografija bei kostiumais stebinantis elektronikos duetas „Beissoul & Einius” Lietuvoje tampa vis retesniais svečiais – menininkus, savo kūryboje gebančius apjungti madą, muziką ir stilių, graibsto pasaulinio garso renginiai, žurnalai ir konkursai.

32

Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje duetas surengė savo didžiausią 2019 metų pasirodymą Lietuvoje.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Beissoul & Einius“ Vilniuje surengė didžiausią savo metų koncertą

Elektroninės muzikos duetas savo pasirodyme sujungė skirtingus menus – muziką, madą, pantomimą, šokį ir padovanojo nepakartojamą šou. Skambant unikaliam Beissoul balsui Vilniaus „Siemens“ arenoje buvo pristatyta ir nauja drabužių kolekcija.

Gana dažnai iš atlikėjo lūpų galima išgirsti žodžius, jog be gerbėjų, jis būtų niekas. Tuo neabejoja ir pastaruoju metu greitai augančiu klausytojų skaičiumi galintys pasigirti Beissoul & Einius.

Nors populiarusis elektroninės muzikos duetas gana dažnai koncertuoja užsienio šalyse, artimą ryšį su gerbėjais Lietuvoje taip pat brangina. O jį palaikyti padeda ir šiuolaikinės technologijos, ir unikalus dėmesys.

„Turbūt mus reikėtų vertinti kaip reiškinį, visiškai atvirą šiuolaikiniam bei ateities pasauliui, neturintį tabu, nesilaikantį dogmų ir šabloninių įsitikinimų apie dalykus, kurie iš esmės ir negali turėti ribų.

Būtent todėl su mumis vis dažniau sveikinasi pasaulinio garso žurnalai, festivaliai, dienraščiai bei meno atstovai – tai nuostabus jausmas, įrodantis, jog mūsų kūrybą supranta“, – yra sakęs atlikėjas Beissoul.

Koncerto metu duetas pranešė, kad tai ne vienintelis tokio dydžio koncertas. 2020-ųjų pradžioje vaikinai sugrįš į dar didesnę Kauno „Žalgirio“ areną.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų