Beckhamas pritrenkė gerbėjus: planuoja parodyti niekam nežinomą savo pusę

Išgirdus Davido Beckhamo pavardę, daugelis ima jį sieti su futbolu, laiko vienu seksualiausių pasaulio vyrų ar prisimena įspūdingą jo žmoną, dizainerę Victorią.

6

Bet tikriausiai niekam nebūtų į galvą atėjusi mintis, jog Davidas, pasirodo, turi slaptą hobį – maisto ruošą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beckhamas pritrenkė gerbėjus: planuoja parodyti niekam nežinomą savo pusę

Pasirodo, kad šiuo metu D. Beckhamas netgi planuoja savo puikius gaminimo gebėjimus parodyti laidoje, labiausiai tikėtina – „Netlix“ šou.

Pasirodo, kad visu karantino laikotarpiu, kurio metu leido laiką su šeima, Davidas pats save testavo, o šiuo metu tariasi su „Netflix“ dėl galimybės savo talentą atskleisti visam pasauliui ir pademonstruoti save kaip puikų virtuvės šefą. 

Kalbama, kad D. Beckhamą tam ryžtis įkvėpė kitas garsus pasaulio šefas bei artimas Davido draugas, Gordonas Ramsay. Jis netgi siekia pasinaudoti jo kompanijos „Studio 99“ paslaugomis, kad šou būtų puikiai nufilmuotas.

„Vienas iš netikėtų privalumų, kuriais Davidas galėjo pasinaudoti, buvo darymas to, ką mėgsta labiausiai – gaminimas. Jis atkūrė kelis senus savo motinos receptus, o per gimtadienį gavo daugybę keptuvių ir puodų“, – „The Sun“ atskleidė artimas futbolininko šaltinis.

„Davidas matė, kaip Gordonui puikiai pasisekė su jo maisto ruošos šou, o šis, savo ruožtu, davė jam daugybę puikių patarimų“, – pridėjo šaltinis.

Teigiama, kad Davidas kartu su G. Ramsay filmavimo komanda jau dirba prie TV laidos idėjų, o žvaigždė dalijasi ne tik kulinarinėmis žiniomis, bet ir tomis, kurios sukauptos iš kitų temų, pavyzdžiui, sportas, kelionės, mada.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų